Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen hátránnyal járhat, ha...

Milyen hátránnyal járhat, ha nem telepítem fel Windows 7-hez a Service Pack 1-et?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar felmenni, próbáltam mindenhogy, de nem sikerül. Formázni meg nem szeretném, mert egész jól összeállt a rendszer.
2012. máj. 16. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány hiányzó biztonsági frissítés,esetleg (instabilabb,)sebezhetőbb a rendszer.

Nem igazán szármozik belőle hátrányod..

2012. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lenne gyorsabb az SP1-nem?
2012. máj. 16. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
*SP1-től
2012. máj. 16. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyorsabb nem lesz, de előbb-utóbb meg fogják vonni az SP nélküli változat támogatását, és akkor a szoftverek panaszkodni fognak a hiány miatt.


Windows Update se tudja feltenni?


Esetleg megfontolhatnál egy újratelepítést előre integrált SP1-es telepítőről. Ha nem több éves a rendszer, eleve így kellett volna, ha több éves, akkor meg már igencsak gubancos lehet, ami megmagyarázza a mostani nehézségeidet is.

2012. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Update nem tudta fel tenni, próbáltam több módszerrel de nem ment. Van olyan Win 7-em is amibe benn az intengrált változat, de azt aktivátorral kell aktiválni. Ebben nem volt benn, de ez aktiválta saját magát. Most vettem a gépet, már felraktam minden más szoftvert, ezért nem nagyon szeretném újra telepíteni, de lehet hogy majd szánok rá egy kis időt.
2012. máj. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!