Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A STEAM-om miért irja ki a...

A STEAM-om miért irja ki a 118-as hibakódot?

Figyelt kérdés
Belemegyek a STEAM-ba és az Áruház,Hirek és a Közösség pont alatt ezt irja:Hibakód:-118 Nem lehet csatlakozni a szerverhez. Lehet, hogy nem üzemel, vagy nem kapcsolódsz az internethez. pls segitsetek..

2012. máj. 16. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
próbáld uninstalálni a STEAM-ot,és ha Chromet használsz és azon is észrevetted,hogy csesze*szik akkor azt is intaláld ujra....
2012. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De ha én most újtainstalállom a steam-ot a játékok amiket letöltötem (Team Fortress 2, Alien swarm) megmaradnak ? Mert nekem is ez van.
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól nem kell félni,letöltheted újra ugyan arra a fiókra,inkáb az enyém durvább mert 7 játékot vettem meg és ha az elmegy akkor lőttek nekik :/....amúgy kössz a választ majd megpróbállom és majd írok :)
2012. máj. 17. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
newm kell ujra letöltenni semmit,meg nem kell ujra megvenned azt a 7 játékot se,minden marad ugyan ugy..csak rámész...Vezérlőpult-programok törlése-előszőr a chrome...aztán a steam...letöltöd mind a 2-ből a legujjabat,felinstalálod őket,DE ELŐSZÖR a Chomet aztán a STEAM-ot,bejelentkezel a STEAM-ra és az összes játék pont ugy meglesz..csak akkor kellene ujra instalálni a játlékokat ha egész windowsot instalálnátok ujra...
2012. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak menj a vezérlőpultba ott a programokba ott keresd meg a Steam-et és kattints rá, majd a javításra, meg csinálta menni is fog.
2012. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzá hogy töltsd le mégegyszer a Steam instalálló valamilyét azt keresd meg és ok.
2012. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok kössz előre is a választ még nem próbáltam mert még töltök le egy játékot majd aztán ...de kössz addig is még egyszer....meg még annyit szeretnék hogy a battlefield 3 mat megvettem és a játékban néha beakadnak a katonák és nem took továbbmenni az mitől lehet?? még ennyit szeretnék ...pls
2012. máj. 21. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen hiba lehet, telepítsed újra. Aztán vagy beválik vagy nem.
2012. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ok majd megpróbálom
2012. máj. 21. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!