Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam-ról vennék játékot....

Steam-ról vennék játékot. (Gmod) Nem húzzák le a bankkártyát? Nem vernek át később? Nektek probléma nélkül siekrült?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj... A Steam az egy elég híres program. Ha átvernének, nem is használná senki/beperélnék, és már rég eltűnt volna...
2012. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megbízható
2012. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ! : )
2012. márc. 23. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha Steamen veszel valamit, akkor ilyen gond nem lehet. Megbízható!
2012. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
anno nekem is ez volt az első game amit megvettem. azóta több mint 20 van :D. de jobb ha tudod, emellé a játék mellé kell egy source motoros játék is, lehet pl cs:s,hl2, amit meg kell venni, bár most hogy tf2 ingyenes, nem tudom kell e még.
2012. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

még azt szeretném hogy ha egyszer ezt a játékot letöltöm és ki is fizetem akkor ezt a játékot CD-re ki tudom írni ?

vagy ha esetleg ki törlődne a gépről minden akkor le tudom újból ingyenesen tölteni ?

2012. márc. 23. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
amennyiben tudod a jelszavad és be tudsz lépni steamre, bármilyen gépre le tudod töleni a játákot ingyen, mivel már megvetted, azt viszont nem tudom hogy cd re ki tod e írni. talán a játékfájlokat igen, amiket utána bemásolsz a helyükre
2012. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mentés nem szükséges. valami történik akkor csak felteszed a steamet belépsz és letudod tölteni a játékokat (4 éves steam user vagyok, eddig 50 játékpt vettem, a steam a világ egyik legmegbízhatóbb kliense, esdig soha senkinek nem sikerült feltörnie (ellenben a sony ps3 online boltjával ellentétben)
2012. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!