Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 nem indul elsore....

Windows 7 nem indul elsore. Vagy megáll ott, hogy Verifying DMI Pool Data. (BIOS) vagy a Starting Windows helyett fekete kép. Intel Pentium 4 3GHz (Hyper-Threading) 2GB DDR 400MHz nVIDIA 8600GT Egyéb infoért írj. Szerintetek miért nem indul?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A "Veryfiying DMI Pool Data" még bőven a Windows előtt van, tehát nem POSTOL rendesen a géped. Arra gyanakodnék, hogy valamelyik eszköz, netán merevlemez hibás. Persze lehet, hogy csak egy belső kábel vagy valami lazult meg. (nekem pl multkor az egyik SATA kábelem laza volt és az ACHI lemezek listázásánál akadt be, megigazítottam és ment rendesen - persze kikapcsolt állapotban piszkáltam!)
2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát csak 7esnél állt fenn ez a probléma. XP-m is volt ne volt vele gond. Volt Mandriva/Ubuntu Linuxom, no problem.


Jaj és pl multkor (elozo 7esnél) a BIOS Setup-ban loadoltam a Fail-Safe Defaults-ot és akkor majdnem mindig elsore ment (van amikor másodszorra)


Amugy meg 6odszorra vagy 7edszerre se szokott indulni.

2012. máj. 15. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha újratöltötted a gyári BIOS beállításokat, akkor a BIOS-ban a BOOT sorrendben érdemes a merevlemezed az első helyre venni, lehet ezért nem indul. :)
2012. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. BIOS reset-et is csináltam, semmi.

Elso helyre szoktam rakni mindig.


Attol nem lehet, hogy IDE Mode?

2012. máj. 15. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ACHI/SATA módban telepítetted a rendszert és aztán resetelted és IDE módra állt, attól lehet. Fordítva is igaz.
2012. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
IDE (Enchanced Mode) ban telepítettem és abban is maradt.
2012. máj. 15. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel nem lehet gond. Nem igazán van több ötletem...

De ha XP vagy még inkább a Linux jól megy, szerintem használd valamelyiket azok közül. Jobban jársz.

2012. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!