Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék továbbjutni a...

Hogyan tudnék továbbjutni a Lego Harry Potter 5-7 years játékban, a 6. résznél, amikor bemennek a Dumbledore emlékébe?

Figyelt kérdés
A felvonóig eljutottam(a szökőkút után) , de ott mindig szétesik a Dumbledore. Lehet, hogy a játék hibás, vagy én rontottam el valamit?

#LEGO #HP5-7
2012. máj. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
youtubeon nézd meg egy végigjátszást
2012. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, ott simán felmegy. Nálam ellenben szétesik. :(
2012. máj. 13. 16:22
 3/6 Recyusz válasza:
nekem is ez a problémám, én is arra gondoltam h a játék a hibás de miután 3 szor letöltöttem a játékot és telepítettem (persze mind 3 más volt) mindig annál a pályánál megakadtam. szóval szerintem a gépben van a hiba =SS
2012. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És te hogyan oldottad meg a problémát? Próbáljam meg végigjátszani egy másik gépen?
2012. aug. 8. 11:21
 5/6 Recyusz válasza:
sehogy, én most azzal bróbálkozom hogy egy új játékmenetet indítottam. de valószínűleg ez nem jön be =S. de majd újra lesz rakva a laptop és akkor talán fut rajta de ez hetek kérdése addig beérem az elsőpályákkal =)
2012. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Recyusz válasza:

azt már kipróbáltam nem működik =(

újra lett rakva a laptop és így sem működik szóval le vanszrvaelegem van a játékból, már az 1-4 sem futott normálisan.

2012. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!