Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van kép az mp3-ban? (lent)

Miért van kép az mp3-ban? (lent)

Figyelt kérdés

Egy kicsit furcsának hangzik a kérdés ezért elmondom érthetőbben.Tehát mikor letöltök a youtube-ról egy zenét akkor van amelyik zenénél van egy kép, pedig mp3 és nem video de vmi olyasmi mint egy albumborító csak éppen attol is függ hogy milyen a vdeó.Telfonomon is megjelenik a cím mellett, viszont vanak zenék amiknek nincs ilyen kép.Itt egy kép : [link]

Miért van ez és mi ez?



2012. máj. 10. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ID3 tag-ekről van szó, ezekben lehet tárolni például, hogy ki az előadó, mi a szám címe, albuma, évszám, és ezer más dolgot, és ilyen tag-ek közé lehet tenni például albumborítót is. Ezeket az infókat belecsomagolja az mp3-ba így ha átnevezed vagy másolod vagy bármit csinálsz vele is látni fogod a lejátszóban, h melyik szám micsoda.
2012. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Direttore ***** válasza:
Azért, mert bele lehet integrálni az mp3-ba a borítóképet, sőt még a zeneszám szövegét is. Ehhez csak egy megfelelő progi kell, pl.: mp3 tag szerkesztő. De vannak lejátszók is, amelyek képesek rá, pl.: Jetaudio.(én ezt használom). Kifejezetten mp3 tag szerkesztők: Mp3 Tag, Godfather (ez ráadásul ingyenes is)
2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Progi nékül nem lehet kivenni ezeket van szerkeszteni,vagy esetleg a winamp, vlc vagy kmplayer-el ne lehet?
2012. máj. 10. 16:07
 4/8 Direttore ***** válasza:
Szerintem a lejátszók általában csak megjeleníteni tudják, kevés az a lejátszó amelyek képesek kezelni az ID3 tag szerkesztést.Ráadásul éppen ezeket a progikat nem is ismerem behatóbban, mert mióta rátaláltam a Jetaudióra, csakis azt használom, de mint írtam is, az képes rá. Egyébként meg itt a segítség: [link]
2012. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én a Windows Media Playerrel csinálom meg :


[link]

2012. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem window media player 12-m van mert win7 van a gépemen.
2012. máj. 10. 16:36
 7/8 Direttore ***** válasza:
Hát megnéztem és úgy látom, csak a szám címét lehet átírni a médiapléjerben.Rákatt a szám címére és szerkesztés.Megcsináltam ugyanezt a mókát a borítóképpel is, de ott nem ad szerkesztési lehetőséget.Szerintem töltsd le az MP3 tag-et, mert azzal további extra dolgokat is lehet művelni.tulajdonképpen mindent, amit csak egy MP3-al lehetséges.
2012. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az MP3 Tag-et, a jetaudio nem jön be.Csak azért kérdeztem mert mióta a free studio-val töltök le mindig tesz ilyen borítóképet és azt szeretném letörölni, már meg is kaptam hogy kell mp3 tag-el letörölni ezeket.Kösz mindenkinek a választ.
2012. máj. 10. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!