Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 17 inch-es MacBook Pro-n...

Egy 17 inch-es MacBook Pro-n hogyan fut a GTA 4?

Figyelt kérdés
Persze Windows alatt. Értelmetlen válaszok kíméljenek!

2012. máj. 2. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A 17-es MacBook Pro-ban HD6770M VGA van, ami sajnos nem egy acélos darab, főleg 1920*1200-as felbontáson nem az. Ha azt is hozzávesszük, hogy a GTA4 milyen rosszul van optimalizálva, szerintem nem kapunk valami fényes végeredményt. Alacsonyabb felbontáson biztos elfogadhatóan fut, de WUXGA-ban szerintem közepes körüli beállításokkal kell megelégedni.

Nem tudom 730ezer forintért miért nem tudtak beletenni egy normális VGA-t, például egy HD 6990M-et, vagy már attól jobbak is léteznek. A vásárlói körnek úgyis teljesen mindegy az a pár százezer forint, de legalább olyan kártya lenne benne ami rendesen kihajtja azt a böszme i7-est.

2012. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz!
2012. máj. 2. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15" van a GTA4 fut 40-50FPS néha felmegy 60-ra is.
2012. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mac app storeban is van gta4 amúgy
2012. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!