Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban MACBOOK...

Melyik éri meg jobban MACBOOK AIR 13 inch Vagy MACBOOK pro 13inch?

Figyelt kérdés

Most fogok új laptopot venni (applet) de nem tudom milyet vegyek melyik éri megjobban. Sokat utazok tehát a súlya valamiben számít ezért ebben jobban megéri a macbook air, viszont ha airt vennék akkor még kéne vennem egy optikai meghajtót is.

Ha viszont prot vennék akkor nem kéne optikai meghajtó.

Egyébként a gépet használnám netezésre, I tunes-t is használnám az iphoneom és az ipodomhoz, filmet is néznék rajta, használnám az i photot,Photo boothot ilyesmi meg szerkesztenék (össze vágnék videókat). Amúgy vincsesztert mind 2 esetbe vennék hozzá.

És hogyha vennék egy macbookot (bármilyet) akkor azt legalább 2-3 évig nem cserélném le (ezért se hoztam szóba a air 11inch-est)tehát jó döntéstszeretnék hozni.

Szerintetek melyik éri meg jobban???

LÉGYSZÍVES CSAK AZ VÁLASZOLJON AKI ÉRTELMES VÁLASZT TUD ADNI.


2011. szept. 5. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp a pro-t venném. jobb hardveresen és azt is lehet hordozni. az air szerintem csak mutogatásra van, hogy "nézd milyen vékony", de annak fél óra alatt elmúlik a mókája.
2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D am 70%-ban èn is a pro-ra szavazok
2011. szept. 5. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
szerintem az emberek nagyrésze azt venné. akit a külső érdekel, az veszi csak az air-t.
2011. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nemtudom, a 13"-as Macbook Pro, nem olyan erős, tehát nem sokkal jobb, mint a 13"-as Air.


Ráadásul az Air-ben SSD-van ami sokkal sokkal jobb, és nagyobb felbontású a kijelzője, könnyebb vékonyabb,


Az üzemidő mind2-nél 7óra. De amire te használnád arra nem is kell nagy teljesitmény, és ha sokat utazól a fele súly megéri. Turbo Módba pedig az Air procija is tud 2.5Ghz környékén.



A te helyedben az Air-t venném. Pro-ból én csak olyat vennék amiben nem IntelHD3000 van, azok viszont már 500-600 körül vannak

2011. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) De am a pro-nak is jó a képminősége nem ??? És a pro is gyors amugy?
2011. szept. 5. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy gyors. intel core i5 van a 300k-sban asszem. a képe is nagyon szép, led háttérvilágítású. lehet amúgy, hogy az SSD jobb, de a jóval nagyobb tárhely többet ér sztem.
2011. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pro. korulbelul mindenben jobb, csak a sulya nem. de azert az is konnyu, nekem is van egy es nem faraszt le a cipelese. a kulso HDD tovabbi 1.000$ hozza, ami 2TB-os.
2011. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!