Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple MacBook (11 inch) -hoz...

Apple MacBook (11 inch) -hoz mekkora tokot kell venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ilyesmiben jártas, a keresztlányomnak lesz ajándékba. Segítenétek?

13" vagy 14" (ezek sem tudom, hogy mik)


2011. dec. 12. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ezek a méretét jelölik. 11"os géphez legjobb a 11-13"os táska. 1" az kb 2,5 centit jelent.

viszont egy jó tanács. gondolom keresztlányod nem éppen durva grafikusi munkák miatt használ mekbúkot, hamarabb páváskodás céljából. azaz a táskának is illenie kell hozzá, mert az úgy "trendi" (pfejjj...) inkább beszéld meg vele, hogy milyet szeretne, hogy tényleg tetszen neki és örömmel hordja a táskát

2011. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!Tudom, hogy milyen az elképzelése. Ne legyen pink, rózsaszín, lepkés vagy szivecskés... Ezeket utálja, fekete legyen, vagy szürke. Amúgy nem "menőzésből" használja. Ez az első laptopja (18 éves), mostanra spórolta össze rá...


Boldog ünnepeket!!!!

2011. dec. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!