Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Usb elosztó vélemények?

Usb elosztó vélemények?

Figyelt kérdés
hallottam már jó is illetve rossz híreket is.állítólag nem érdemes rákötni olyan dolgot,amin nagy az adatforgalom.pedig én olyanra használnám,mint a pendrive vagy a telefonom.megéri megvenni? nem tudok róla semmit,infók jöhetnek,személyes tapasztalatok!
2012. ápr. 25. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 4 slotos USB hubom. Évek óta megvan már, különösebb gond nincsen vele, pendrive-ot tökéletesen kiszolgálja. iPhone sajnos nem igazán szimpatizál vele, de ez nem a HUB hibája, ugyanis még egy mezei USB hosszabbítóval sem tudom megtoldani a kábeljét.
2012. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még külső merevlemez is volt rádugva 4 slotos hubra, nagyobb leterhelésné már tényleg nem ajánlatos, de pendrive/telefon adatátvitele nem olyan vészes, azokat el kell bírja egy ilyen cucc.
2012. ápr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!! :)
2012. ápr. 26. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából ahány cucc be van dugva, annyi közt oszlik meg az eszközre szánt idő. Ha egyszerre kettővel kell kommunikálnia, attól lassulhatnak, de általában az USB adatátvitel jobb, mint amire egy pendrive képes, így nem okoz nagy problémát. Nekem egy amúgy is lassú adatfolyamú bluetoth van rádugva, meg ha éppen nincs hely, bármi. (8 USB port sem elég.. ejj-ejj).
2012. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!