Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen notebook-ot válasszak?...

Milyen notebook-ot válasszak? Dell Inspiron N5510-ről vannak vélemények?

Figyelt kérdés
A tesóm ballagására a család összedobja a pénzt egy notebook-ra. 140.000 Ft-ot szánunk rá, nem kell semmi extra rá, csak, h a fősulin segítségként ott legyen neki. Az Acer-t, HP-t kilőttem, mert nem váltak be. Az MSI-k jók, csak sajnos nem nagyon találtam ilyen árkategóriában. A Dell nagyon jó gépeket gyárt, de vajon ebben az árkategóriában is?
2012. ápr. 25. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


tudtommal 5510 nincs, az enyém meg a linkelt változat


hát ha semmi extra nem kell akkor ez pont tökély mert a legújabb játékokra semmi esélye normális grafikán


pont annyiért vettem

viszont nem ismerem a tesódat, de én biztos nem örülnék neki, ha látatlanban kapnék egy sz.gépet, annyira nem nagy meglepetés, plusz jobb ha ő választja ki, de nem akarok beleszólni

2012. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!