Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ujbol rakni a...

Pezsikee kérdése:

Hogyan tudom ujbol rakni a TABLET PCm androidját?

Figyelt kérdés
Kaptam egy rossz Tablet PC-t! Sajnos ha bekapcsolom, megjelenik az ANDRIOD felirat...utána kicsiben egy "Android" szöveg és utána villog egy pont.... valaki tudja mi lehet a gond?

2012. ápr. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomd a bekapcsológombot de ne ereszd el, tarts lenyomva 15 másodpercig, esetleg még tovább. De kütyüjefüggö, lehet kell ehhez még egyéb gombot is nyomni közben (pl hangerő) olvass utána pontos tipus alapján.
2012. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, sajnos nem tudom a pontos tipusát, mert csak a készüléket és a töltőjét kaptam doboz nélkül, minden gomb kombinációt próbáltam, sehogy sem jön össze!
2012. ápr. 24. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem aksi alatt hogy mi is ez?
2012. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos van rajta néhány szám. Pl vonalkód, vagy egy furcsa gyártási szám, stb. Google-zd ki, hátha megtalálod a számát.

Mert akkor tudnád talán gépről is frissíteni (bár nem adok rá sok esélyt).

2012. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!