Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagy a tablet. Mit tegyek?...

Lora1328 kérdése:

Lefagy a tablet. Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Bocsi ha valamit rosszul írok. Szóval az áll a dobozon hogy: Mobil 7" Tablet

Businessline PROtab2 . Használat közben leállt és az ég egy adta világon semmit nem lehet rajta csinálni. Nem észlel. Nem volt hozzá magyar használati utasítás. kérlek segítsetek. Nagyon fontos.! előre is köszi a válaszokat:)



2012. ápr. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Teszveszen vagy Vaterán vetted?

Keress róla videót a Youtube-on.

2012. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A spanyol felhasználó szerint hulladék, az akkuja nulla, hiába tölti fel akármennyire. Ki a gyártó? Kinai gagyi?


"Látod, egy pár nappal ezelőtt anyám adott nekem egy tabletet, hiszen ő adta, de semmit nem lehet használni azokat a dolgokat. Én adtam az alacsony akkumulátort, így megnéztem pár dolgot át, tettem a Wi-Fi, ha mentem, és néztem egy kicsit, és feltettem azt betölteni. De miután két óra, amikor mentem be, hogy nem. Megnyomtam a gombot, minden lehetséges módon, de semmi, nem könnyű, ezért úgy gondoltam, hogy a magazin lehet törni, úgyhogy vettem egy másik. Egy idő után, és próbálja újra, így feltételezhető volt a töltő. Telepítettem Dolphin HD, Game Dev Story és egy pár dolog, és miután egy darabig, azt mondták, hogy 10%-akkumulátort, így tettem betölteni, de a töltőt is, hogy vajon ez tényleg az volt, és igen igen, valóban, egy másik alkalommal, amikor használtam (ahogy ez szórakoztatja a Game Dev Story) gond nélkül. Éjjel hagyok terhelés és feküdjön le. én csak felébredtem, és nekem van a probléma a tegnap, hogy bármennyire is húzza, nem érzem azt. Én tényleg nem vagyok egy számítógép zseni, összeomlik, csak létre a számítógép és az operációs rendszert telepíteni, de azt mondom, hogy ha meghúzta a gombot, vagy tarthatnak fenn, bekapcsolt állapotban kell lennie, igaz? Amit talán a tabletet kell imádkoznunk előtt, de nem hozott az utasításokat, így nem tudom, én vagyok zavarodva, mert ha meg kell várni a tablet most választhat, hogy vagy nincs bekapcsolva, felejtsd el . Tudja valaki, hogy lehet?"

[link]

2012. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Argentina...


Tablet Point of View 7 "Businessline ProTab2

Jellemzők:

Operációs rendszer: Android 2,3

Processzor: 1 GHz-es CortexA8 Telechips 8803

Memória: 512 MB DDR2 - 4 GB NAND

Kijelző: 7 "kapacitív érintőképernyő

Felbontás: 800 x 480

Video kimenet: HDMI mini

Kártyaolvasó: SD micro

WiFi: 802.11 b / g

USB aljzat: 1x mini USB 2.0

Audió: 1x fejhallgató-csatlakozó

Kamera: 2.0 MP

Akkumulátor: 4200 mAh 3,7 V Li

Jön a doboz töltő, USB kábel, fejhallgató és manuális.

A Tablet vadonatúj a dobozba, és a fent felsorolt ​​tartozékokat.

Szabad piac legjobb ár!

Kérjük kérdéseket, mielőtt ajánlatot, az ajánlat egy olyan elkötelezettség vásárolni. Köszönöm.

Eladó Cash.



Csak a szállított szombaton, vasárnap és ünnepnapokon.

2012. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!