Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet Pc akkumulátor, mire...

Katoonene kérdése:

Tablet Pc akkumulátor, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Üdv! Közeljövőben gondolkozok egy Tablet Pc vásárlásán, 70-110 ezer Forint között, úgy gondolom, mindegyik tudja, amire alapvetően kellene nekem (android 3.*, wifi, gps,)


No a fő kérdésem az lenne, mire kell egy ilyen szerkezetnél számítani, hogy ha pl. wifizek végig, olvasok, (játék annyira nem érdekel) mennyit bír ki?

Bármilyen tapasztalat is érdekel!


Álmaim ilyen kütyüje 8 órát bírna ki,ha például csak olvasnék wifi nélkül.


Válaszokat, tapasztalatokat köszi!



2012. ápr. 15. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iPad 10 órát bír.


Az ilyen androidos tabletek kábé ugyanannyit mintha mobil lenne szóval pár órát max (Vodafone Smart tabom van, illetve havernak Galaxy tab).

2012. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg az akkumulátor kapacitását. Nekem wayteq xtab-70es tabletem van, 3200mAh-s akksival. Ez úgy 5-5,5 órát bír ki wifivel, állandó nyomkodás mellett. (Ehhez 7"-os kijelzö párosul, nyílván ha ennél nagyobb lenne a kijelzö, jóval lecsökkentené az akkumulátor idejét.)
2012. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!