Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az egész gépem laggol. Mit...

Az egész gépem laggol. Mit tegyek? (Részetek lent)

Figyelt kérdés

Mindent megcsináltam már rajta: vírusirtót lefuttattam, Ccleanert is, Adobe System Care-t is, töredezettségmentesítettem, mindent, amit csak el lehet képzelni. 1hónapja sincs, hogy újra lett rakva.. a laggolást olyan másfél hete kezdte. Semmit nem tudok rajta szinte csinálni. mindent érzékel.

Gépem: 2gb ram, 90 gb hdd, 128mb videokártya, Celeron(R)CPU 2,66 ghz . Tanácsokat légyszi, mert megőrülök, ráadásul a kiselőadásokat sem tudom megcsinálni. sürgős lenne :(



2012. ápr. 10. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj le egy memória optimizálót. Egy kicsit segít, ha optimizálod ilyenkor.
2012. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Minden rendeben van vele, a kábelek a helyükön vannak, nem is porosak, ki lett porszívózva az egész. Hűt.

Milyen optimalizálót? Neve ?

2012. ápr. 30. 15:29
 13/15 anonim válasza:
Szerintem ALAPOSAN takarítsd ki a processzort... A Ventillátorát is! Nézd meg, hogy túlmelegszik-e. De ha nem, akkor is takarítsd ki a procit! Nekem használt! :)
2012. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pj0tr ***** válasza:

A proci kitakarítása, úgy zajlik, hogy veszel pasztát (gondolom jó pár éves a rendszer) aztán leszedd a ventilátort, bordát. Szépen megtisztítod a bordát, alul és a lamellák között is. Megtörlöd szöszmentes cuccal a procit is. Nyomatsz közéjük pasztát és összerakod az egész.


A borda és a ventilátor nem sokat érnek ha teljesen ki van száradva a paszta.

2012. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Semmit nem javult :(
2012. máj. 3. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!