Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az egész gépem laggol. Mit...

Az egész gépem laggol. Mit tegyek? (Részetek lent)

Figyelt kérdés

Mindent megcsináltam már rajta: vírusirtót lefuttattam, Ccleanert is, Adobe System Care-t is, töredezettségmentesítettem, mindent, amit csak el lehet képzelni. 1hónapja sincs, hogy újra lett rakva.. a laggolást olyan másfél hete kezdte. Semmit nem tudok rajta szinte csinálni. mindent érzékel.

Gépem: 2gb ram, 90 gb hdd, 128mb videokártya, Celeron(R)CPU 2,66 ghz . Tanácsokat légyszi, mert megőrülök, ráadásul a kiselőadásokat sem tudom megcsinálni. sürgős lenne :(



2012. ápr. 10. 14:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hogy érted h laggol? Akadozik v lassú?
2012. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Elvan osztva a memória? pl C és D meghajtóra
2012. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pj0tr ***** válasza:
#2 te miről is beszélsz? :) Arra gondolsz, hogy ha fel van partícionálva a merevlemez és csak az oprendszer van a C meghajtón akkor újra lehetne telepíteni az egészet?
2012. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem! Arra gondoltam h ha még sincs elosztva akkor az újratelepítésnél csak az egyik meghajtó lesz teljesen kitörölve (amatőr esetben) a másikban minden vírus rajta maradhat. A másik meghajtó(ka)t is le kell teljesen törölni. Lehet h a vírusirtó nem találta meg az összes vírust. Milyen vírusirtód van?
2012. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
még is elvan osztva* :D
2012. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az egész akadozik.. Semmit nem tudok kb. rajta csinálni. Amikor írok (mint pl. most is ) akadozik, és egy ilyen 5mp múlva jön be a szöveg amit leírtam. Nod 32 vírusirtóm van.. Szerintem az újratelepítés nem fog segíteni, mert nem rég lett újratelepítve.
2012. ápr. 13. 14:42
 7/15 A kérdező kommentje:
El van osztva C és D meghajtóra is.
2012. ápr. 13. 14:43
 8/15 anonim válasza:
Az is lassítja a gépet ha tele van a memóriája.
2012. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs tele
2012. ápr. 19. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:

meg kéne nézni a hardvereket is, hűtés rendben van? nem porosak a gépalkatrészek?

érintkezés rendben van mindenhol? ram is be van dugva rendesen a helyére?

stb.

2012. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!