Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy juthatnék ncore meghívóhoz?

Hogy juthatnék ncore meghívóhoz?

Figyelt kérdés
megbízható játékos vagyok, tudom mi az a seed:)nem lenne velem gond.ennek tudatában KÉRDEZEM hogy "mit kéne tennem" hogy bejussak a már említett oldalra?
2012. ápr. 7. 02:03
 1/5 legly ***** válasza:
0%
ha hallgatsz az én tanácsomra akk minél messzebb elkerülöd az oldalt.. az egész oldal vírusos.. csak szólok, méghozzá Trójai..
2012. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erről most hallok először.én azért megkockáztatnám:)
2012. ápr. 7. 02:30
 3/5 cipi8 ***** válasza:

Nem nagyon van ott vírus nem vitatom előfordul de szerintem a többin is van! Amúgy csak meghívóval lehetséges a regisztráció amit nem rég 500-ról 1000 pontra emeletek!

Ezen kívül semmilyen más módon nem tudsz bekerülni az SMS regisztráció és a Facebookos sz*rságok meg kamuk! Én azért szeretem mert ugye az egyik legnagyobb torrentet számláló oldal és nem kell ilyen hülye arányokkal vergődni mint a többin! Nálunk csak pontrendszerben történő helyezés kiosztás van amit meg még a hülye is tud ha akar tartani, minden letöltött torrent után meg van adva a seed idő kb 72 óra az AVI és DVD filmek esetében amit ha betartasz vagy még tovább seedelsz akkor szinte lehetetlen az hogy eltávolítsanak az oldalról élősködés címén!


www.ncore.cc itt is láthatod hogy csak meghívás alapján tudsz csatlakozni!



ÚÚÚÚÚ Várjál most nem sokára nyílik lehetőség most látom én is mert még 3-4 nappal ezelőtt ez nem volt IRATKOZZ azonnal fel!


"""Az oldal hamarosan lehetőséget nyújt a bejutásra azok számára, akiknek eddig ez nem sikerült. Ha szeretnél csatlakozni az ország legnagyobb "műkedvelő" közösségéhez, akkor nem kell mást tenned, mint a Feliratkozom gombra kattintani és a megjelenő formot kitölteni. Az így megadott e-mail címen pár héten belül értesíteni fogunk, hogy mikor tudsz regisztrálni az oldalra!"""

2012. ápr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyannyira érdekelt vagy a témában, hogy meg se nézted az oldalt, miközben ki van írva, hogy lehet meghívót igényelni, de azért magyarázzuk el neked, hogyan juthatsz hozzá. Hihetetlen.
2012. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves 4/4!akkor ne hidd el!de remélem most hogy kicsodáloztad magad jobb neked.

a 3-asnak köszönöm szépen.

2012. ápr. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!