Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A net el van osztva routerrel...

A net el van osztva routerrel két gép között. Hogy tudok hozzáférni az egyik géptől a másikhoz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálsz mindkét gépen 1-1 mappát, amit a másik géppel el akarsz majd érni -> jobblikk rájuk, "Megosztás és biztonság" -> "A mappa megosztása a hálózaton"-t bepipálod, leOKzod, ésha elindul egy hálózattelepítő kérdezz-válaszolok, értelem szerűen végignyomogatod.. \Hálózati Helyek\-nél ettől kezdve eléred a mappákat, és pakolgathatsz beléjük :)
2009. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen új mappát sem kell csinálni. Azt a mappát amelyiket mindkét géppel el szeretnéd érni meg kell osztani,úgy hogy ide teszel egy pipát./kép/

[link]

2009. jún. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, de még mindig nem sikerül:

Windows 7 --- Windows XP

^ez látja, de ez ^ nem látja a másikat

2009. jún. 17. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha akarod ,elmondhatom privátban ,hogy miért nem látja.

06.16 voltam.

2009. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem is érdekelne, hogy milyen okok lehetnek, amiért az egyik gép nem látja a másik gép megosztott mappáját.

Légy szíves, ha megoldódik, írd be, hogy hogyan sikerült. Kösz.

2009. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindkét gépre Windows 7-et tettem, úgy látják egymást, de csak akkor ha a vírusirtót letiltom (NOD32).
2009. jún. 23. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!