Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni ezt a netbookot?

Megéri megvenni ezt a netbookot?

Figyelt kérdés
[link] Van asztali gépem is de ugye azt nem nagyon tudom hurcolni magammal ezért gondoltam hogy veszek netbookot azért is nem notebookot mert én sokat hurcolnám és egy ilyen kicsit sokkal könnyebb viszont azok a netbookot már rosszak amin win 7 starter meg ilyen 1gb ram van benne ezért is néztem ki ezt mert ugyan kicsi de hardveresen már olyan mint egy notebook. Szóval megéri ezt a sony netbookot venni?

2012. márc. 29. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

ez NEM netbook, hanem subnotebook. a netbook azért az, mert olcsó és gyenge alkatrészekből áll (leginkább gyenge processzorral, ebben meg kétmagos cpu van, 4GB ram, fél tera HDD, és relatíve jó grafikus vezérlő.)

amúgy megéri.

2012. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lindmayer ***** válasza:

jó árban van, bár asusban egy kicsit olcsóbb ugyanez a konfiguráció

játékra nem alkalmas, de netezésre igen, kompromisszumokkal videót is lehet nézn, ha tv-re kötöd, akkor meg simán

2012. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!