Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérné ezt a...

Szerintetek megérné ezt a netbookot megvenni?

Figyelt kérdés
Asus Eee PC 1011PX-BLK005U Notebook most csak 66.900 ft az egyik honlapon.
2011. nov. 16. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem vennék netbookot, mert ez mind egy kis teljesítményű és nem teljes értékű számítógép kompromisszumokkal. Inkább egy 15,6-os laptopot 90.000-ért.
2011. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pink07 ***** válasza:

Attól függ. Mit szeretnél vele kezdeni? Ha játszani, akkor csak is régebbi játékok jöhetnek, star wars the force unleashed, meg hasonlók, azoknak több kell.

De más szórakozásra, letöltésekre, filmnézésre... anyi lehetőség van, arra megéri. Ha annyi pénzed van.

De én várnék az ünnepekig, akkor jó akciók vannak. Úgy lehet, hogy ennyi pénzért fejeltebbet is zsákmányolhatsz.

2011. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább csak netezni és tanulni szeretnék vele, mert otthon van már computerem de azzal az a baj, hogy nem hordozható, az a lényeg, hogy kicsi legyen és könnyen tudjam cippelni mindenhova ezért szeretnék egy netbookot.
2011. nov. 16. 09:45
 4/8 pink07 ***** válasza:
Akkor megéri, de várj az ünnepekig, olcsóbb lesz.
2011. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Netbookot ne vegyél, tönkre teszed a szemedet és fájni fog a fejed. Minimum 15" notebookot vegyél.
2011. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt javasoltam neki. 15,6-ost kell venni. Ne azon az 1 kg plusz súlyon múljon a használhatóség és a teljesítmény.
2011. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor ezt még meggondolom, köszi mindenkinek
2011. nov. 16. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen. Nagyon jó Asus van 90-ért 2 év garanciával, 320 gb merevlemezzel és még HDMI is van rajt. Én is 1 hete vettem ilyet, majd nézz utána. Üdv.
2011. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!