Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez hogy oldható meg? Wordös...

Ez hogy oldható meg? Wordös kérdés

Figyelt kérdés

Tehát van egy A/4-es méretű 95 oldalas dokumentumom, amit úgy szeretnék kinyomtatni, hogy az egész A/5 méretű legyen és kétoldalas, tehát mint egy A/% méretű könyv. Ez hogy oldható meg?

Én arra gondoltam, hogy beállítom, hogy két oldal egy lapon, és hogyan tovább?

Be is spiráloztatnám...


2012. márc. 22. 19:20
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


A Te módszered is járható csak egy kicsit macerás, mivel Ha A5-os szeretnél akkor az A4 lapra első oldalára nem 1-2 oldalt kell rakni, hanem 1-3, és a hátára pedig 4-2, de lehet hogy 2-4 (ezt most igy nem tudom) és igy tovább a 95-dik oldalig.


Egyszerübb megoldás: Keress egy PDF nyomtatót (googli) és abban nyomtasd ki A5-esre, megnézed ha jó akkor kész is vagy.


Ha nem akkor nyomtasd ki A4-esre, de szintén a PDF nyomtatóra és az elkészült A4-es PDF-et, ujra nyomtasd ki a PDF nyomtatóra A5-ösként (A Acrobatban be lehet állitani, hogy kicsinyitse a nyomtató margóihoz)


Aztán az elkészült A5-ös PDF-et lehet kétoldalasra nyomtatni.

HA tudja a nyomtató akkor egylépésben, ha nem akkor először a páratlan oldalakat nyomtatod, majd megforditva és visszarakva a papirt a nyomtatóba, nyomtatod a páros oldalakat.


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!