Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiktív kérdés: nem szeretnénk...

Fiktív kérdés: nem szeretnénk több gyereket, orvosilag hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy ismerek egy nőt, aki már az 5.!!! gyerekét várja, közben pedig nagyon szegények, nem is tudom miből élnek, de a gyerekek csak egyre hullanak ki belőle, és a házuk is borzasztó, szóval gondolom arra sincsen pénzük, hogy védekezzenek.A kérdésem az lenne, hogy ha mondjuk szüléskor megkérné az orvost, hogy "csináljon valamit" hogy többé ne tudjon terhes lenni, azt meg lehetne oldani?Nem tudom lehet-e ilyet, azért kérdem.Csak kíváncsiságból( nem rólam van szó, mielőtt valaki elkezdene kombinálni..)
2009. dec. 8. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

El lehet köttetni magát,azt hiszem a 3. gyerek után meg is csinálják a szülés után.

2009. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak ha kéri az anya!Ez lemaradt!!!
2009. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
3. gyerek vagy 35 éves kor felett megcsinálják.
2009. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor nem is lenne semmi extra :S
2009. dec. 8. 15:19
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Persze, megoldható, mint ahogy már fentebb írták. de minek tegye meg? A családi pótlék mindig van, munka meg nem.


De én sem értem ezeket az embereket, sírnak, hogy nincs pénz, meg hogy miből neveljenek fel 5-6-7 gyereket, de szarják őket a világra.

2009. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen, én is a családi pótlékra gondoltam, meg a kedvezményekre, amiket kapnak..de tényleg ennyire "megérné"?
2009. dec. 8. 15:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem értem, ha nagyon nincs pénz, minek születnek a gyerekek. De azt sem értem, hogy ti meg miért gondoltok rögtön az érdekre. Lehet, egyszerűen csak nem akarják elvetetni és szeretik a gyerekeket. Mi is így lettünk 5-en..
2009. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

15;22es vagyok. Nemrég beszéltünk erről a férjemmel. Nekünk most jön a második baba.

Nem vagyunk gazdagok, de szépen élünk. Mindenünk megvan, még több is mint egy átlagos családnak.

Mindig azon csodálkoztam, hogy ezeknek az emberek miért elégszenek meg a legminimálisabb dolgokkal. Én nem azt mondom, hogy luxusautóval kell járni és 150es plazmatévét kell nézni.

Mi törekszünk, hogy mindig több legyen és úgy, hogy nem verjük bele magunkat adósságba.

2009. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó, persze, nem azt mondom, hogy ne legyen gyerekük, csak nem annyi, amennyit "a Jóisten ád" azt gondolom lehet ésszel dönteni, hogy igen 3 gyereket még fel tudunk tisztességesen nevelni, úgy hogy meglegyen mindenük, és most nem a plazmatévére gondolok, meg luxusautóra, hanem mondjuk arra, hogy még a villanyszámlát be tudják fizetni mellette, meg a vizet.
2009. dec. 8. 15:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

15;30as,igen vannak olyanok, de azok nem rongyokba járnak és nem omlik rájuk a ház.

Gondolom ti szépen nevelkedtetek és apukád dolgozott azért, hogy ne csak kenyér meg zsír legyen az asztalon.

2009. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!