Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiktív kérdés: nem szeretnénk...

Fiktív kérdés: nem szeretnénk több gyereket, orvosilag hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy ismerek egy nőt, aki már az 5.!!! gyerekét várja, közben pedig nagyon szegények, nem is tudom miből élnek, de a gyerekek csak egyre hullanak ki belőle, és a házuk is borzasztó, szóval gondolom arra sincsen pénzük, hogy védekezzenek.A kérdésem az lenne, hogy ha mondjuk szüléskor megkérné az orvost, hogy "csináljon valamit" hogy többé ne tudjon terhes lenni, azt meg lehetne oldani?Nem tudom lehet-e ilyet, azért kérdem.Csak kíváncsiságból( nem rólam van szó, mielőtt valaki elkezdene kombinálni..)
2009. dec. 8. 15:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom :)
2009. dec. 8. 15:40
 12/18 Manka68 ***** válasza:

15:35-ös, nagyon szerencsés vagy, hogy nem kell adósságba vernetek magatokat, de sajnos ez nagyon ritka, és nem elég hozzá az akarás, gondolom, ezzel te is tisztában vagy.


Tényleg lehet elköttetni magát az anyukának, de már megint kapásból a bonyolultabb megoldást választjuk, nem is értem, miért. Ugyanis a férfit elköttetni sokkal kisebb műtét. :)

Amúgy szerintem a havi 1-2 ezer forint, amit védekezésre lehetne fordítani, csak a töredéke annak, ami 5 gyerek havi kiadása. Szóval szerintem ők nem is akarnak védekezni.

Én sem értem ezt a hozzáállást, hogy lesz, ami lesz, jönnek a gyerekek, ha akarnak, de ha nekik ez így jó, azon mi nem tudunk segíteni. :(

2009. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz, 1-2000 forint, az tudod , hány doboz cigi? vagy üveg bor? Az nekik mind pénzkidobás, amit a fogamzásgátlóra költenek:-))15,35ös vagyok
2009. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem ismerem annyira őket, de úgy tudom nem cigiznek, meg nem isznak, egy elég rendes(ilyen szempontból) nem cigány családról van szó.Semmi baj velük, tényleg, csak ezt a rengeteg gyereket nem értem.
2009. dec. 9. 14:02
 15/18 Manka68 ***** válasza:

Nem lehet, hogy vallási okokból nem védekeznek?

Ilyet is láttam már, és egészen addig így csinálták, amíg meg nem született a hatodik baba, down szindrómával...

:(

2009. dec. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az nem merült fel egyikőtökben sem, hogy nulla iq-val rendelkeznek és azt sem tudják, hogy mi a védekezés?
2009. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt. Ha szegények, akkor miért nem fogja fel, hogy a semmire ne szüljön több gyereket?Az jobb, ha a gyerek is nyomorban él?Nem olyan drága az a gumi..Ez felelőtlenség, és senkinek nem jó, főleg a gyereknek nem, aki a legtöbbet fog nélkülözni.
2009. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem, biztos nem vallási okok, szerintem is csak az, amit a 7:11-es ír :(
2009. dec. 10. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!