Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belkin G Wireless Router...

Belkin G Wireless Router Router. Segítsen valaki! :/ Elmagyarázná nekem ezt valaki? (Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval lenne egy nagyon nagy problémám. Az lenne a problémám a router-rel, hogy le van kódolva. De ám én nem tudom a jelszavát, és azt mondták a számítástechnikai keredkedésben hogy nyugodjak meg, semmi, baj, meg lehet oldani úgy hogy nem kell használni a jelszót. Na szóvl: Ezt valaki érthető nyelven mondja el nekem hogy hogy lépjek be meg mit csiánljak: FUTTATÁS, CMD, IPCONFIG(ALL, Alapértermezett átjáró, PÉLDÁUL: 192.168.1.2, Wireless. Ezeket mondták nekem a szakiban, csakhogy ez nekem. Kínai. :) Magyarul: Hogy lehet megváltoztatni vagy törölni a router jelszavát úgy hogy azt ne kelljen hastználni és így ezekkel az utasításokkal? Magyarul :) Bocsánat a helyesírás hibákért siettem. pls help :( Így nem tudok Wifizni. :S
2012. márc. 20. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hard reset lehet elég. Keress a routeren egy reset feliratot, amihez egy kis átmérőjű süllyesztett gomb tartozik. Ha valamivel benyomod, akkor minden beállítása törlődik, így a jelszó is.
2012. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A router jelszavát annak ismerete nélkül nem tudod megváltoztatni...

Egyet lehet: kell nyomni egy hosszú resetet, és az egész routert (gyári beállítások) kompletten újra kell konfigurálni..

2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig azt mondták hogy nem baj ha nem tudjuk. Ezeket mondta nekem: Hogy futtasam, lépjek be valami cmd-be, irjam be hogy ipconfig/all, utánna hogy alapértelmezett átjáró, és itt az ip cím, és wireless, és ott megtudom változtatni elvileg. Nemtudom félek hogy ez a Reset töröl mindent és akkor fontos dolgok is elveszenk.
2012. márc. 20. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből gondolod (vagy aki mondta), hogy egy két mondattal leírva, megcsinálva, be lehet jutni akár egy idegen routerébe is???

Azért egy jelszó ennél többet ér, különben értelme se volna!!

2012. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!