Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Innen hogyan lehet letölteni?

Innen hogyan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy szakértő az ilyen dolgokba,de néhány zenénél azt dobja ki ha rámegyek ,hogy letöltés és egy ilyen ablak ugrik be, ahol elkezdi lejátszani a zenét...innen hogyan tovább??? Nagyon kérem segítsen valaki! Előre is köszi a válaszokat.
2012. márc. 11. 21:21
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:
79%

örölünk annak hogy minent el tudsz képzelni rólunk. még azt is hogy tőkéletesek vagyunk /megjegyzem én az vagyok :D :D / meg hogy mágusok is vagyunk.

de azért ugye nem gondolod hogy ebből tudni fogjuk mit is akarsz.


szóval.


milyen oldalon,

milyen ablak ugrik be


valahogyan fogalmazd már meg rendesen azt a nyomorult szerencsétlen kérdést

2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem engedte beágyazni a linket :/
2012. márc. 11. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg (ha már ilyen nem annyira túlságosan szerencsés személy vagy - hogy kulturáltan fogalmazzak) küldhetnél egy linket, és mi megmondjuk, hogy azon az oldalon épp hova kell kattintani
2012. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bejön az ablak, jobb klikk, mentés másként és elvileg mp3-ként menti el.Más ötletem nincs.
2012. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!