Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S Innen (Upoladed. To)...

S. O. S Innen (Upoladed. To) hogyan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A free downloadra kattintasz, visszaszámol, beírod a CAPTCHA-t, alatta megjelenik a letöltés gomb, és indulhat a letöltés.
2011. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ha ilyen egyszerü lenne... eddig eljutottam énis de aztán piroasl valami egész mást ir ki aztán regiztem is de jelszot nem kaptam ugyhogy már elegem van ebböl a letöltöböl:S
2011. szept. 26. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtál példát, én csak úgy Google-ben kerestem egy ide feltöltött anyagot, annál próbáltam ki. Azt sem írtad milyen más üzenetet látsz, így megint nem tudom hogy mit lehet vele kezdeni, csak találgatni.


Talán olyan a fájl, hogy az ingyenes szekcióba már nem fér bele (túl nagy a mérete például, és csak fizetős tagoknak érhető el). Vagy esetleg törölt a tartalom, és azt írja ki.

2011. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!