Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemények ezekről a videó...

Vélemények ezekről a videó kártyákról melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

MSI N580gtx Twin FrozrII/oc

Zotac Gtx580 amp edition zt-50102-10P

Alaplap asus sabertooth x50 processzor intel I-7 960 lga1366 tápegység 620watt seasonic 3db merevlemez 1db ssd 1db optikai meghatjó.A két videó kártya közül kellene választanom.Ti melyiket ajánlanátok tippeket kérnék és indoklást ATI KÁRTYÁK NEM ÉRDEKELNEK.Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 25. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

"ATI KÁRTYÁK NEM ÉRDEKELNEK"


Nem is érdemes olyat venni, mert kb. az összes elavult. De az AMD kártyák egész jók, ha esetleg meggondolnád.


Ha ragaszkodsz a hőerőművekhez, akkor szerintem az MSI, mert nagyon jó a hűtése, és emiatt csendes.

2012. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
E kettő közül én mindenképp az MSI-t venném, mert kegyetlen jó hűtése van és egy ilyen kártyára ráfér a hűtés.
2012. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek jó neve van azt ajánlanám, én ati párti vagyok :P

Ezek a Twin Frozr cuccok ütnek, nagyon jó kis hűtése va neki és teljesítményben is jó, sok-sok cuda mag, sok-sok megahertz. Gyors, frankó, jó :) A másik is kb ilyen csak a hűtése nem tetszik nekem. Meg az első oc tehát tuningolt gyárilag.

2012. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül az MSI-t a hűtés miatt.

AMD miért nem kell?

2012. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert sokat akar fizetni szar kazánokért. És hogy lásd, mennyire tudja mit csinál, kiírta, hogy nem kell neki olyan cég terméke, amely több, mint hat éve nem létezik. Darwin-díjat...
2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010 második felétől nem létezik az ATi. Az AMD felvásárolta ugyan 2006-ban, de 2010-ig ATi-k maradtak.
2012. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

+1 az MSI-re.

Na de kérdező AMD vonalon megkapnád a HD7950-et, ami hozza a GTX580 szintjét, kevesebbet eszik, jövő biztosabb a GCN architektúra miatt, meg ha játék szempontból nézzük még támogatja a DX11.1-et is, ami a későbbiekben még jól is jöhet. Szóval ha nem kell a CUDA, a HD7950 jobban megéri.

2012. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5/6 vállald fel a neved és akkor fröcsögj.De ha csak fröcsögni tudsz akkor inkább ne írj semmit.Csak véleményekre voltam kíváncsi.A hűtés miatt én is az msi-re gondoltam amikor megírtam a kérdést.Mentek a zöld kezek
2012. febr. 26. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!