Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El akadtam a The Witcher 2-ben?

Jhoncenna kérdése:

El akadtam a The Witcher 2-ben?

Figyelt kérdés
El akadtam a The Witcehwr 2-ben ott tartok,hogy A karyan Boss-t kell megölni odáig eljutottam hogy ahol piros a karja ott le kell vágni és utána felugrik a megmaradt karjára de onnan hiába nyomkodom az egeret mindíg le esek arra gondoltam,hogy valami rendszer lehet az egérgom nyomásába de nemtom mi segítsetek Pls !!!!!
2012. febr. 18. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kiírja, hogy melyik gombot kell éppen megnyomni (tehát, amikor a karon csimpaszkodik a Witcher és lóbálja a szörny, akkor felugrik egy kis villogó ábra, hogy melyik gombot nyomd...már nem emlékszem, hogy mik vannak..talán jobb/bal egérgomb meg space). Ha nem megy, nézz meg egy végigjátszás videót a YouTube-on.
2012. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót a bal jobb egér gomb trükk be is jött felmegy teljesen a csík de még is le dob és nem írja mit kéne nyomni még biztos space
2012. febr. 18. 23:17
 3/5 A kérdező kommentje:
??????
2012. febr. 18. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt látszik, hogy a bal egérgombos mutatvány után egyszem még meg kell nyomni a space billentyűt (egy pillanatra kiírja).

http://www.youtube.com/watch?v=oschdW3HKUs

2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok kössz mindent :)
2012. febr. 18. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!