Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mass effect, witcher 2,...

Bandi1123 kérdése:

Mass effect, witcher 2, dragon age magyar nyelvű? Továbbiak lent

Figyelt kérdés
Egy haverom tudna nekem külföldről behozni játékokat olcsón, de ugye a magyar piacon ezek a játékok magyar nyelven vannak jelen de azt nem tudom, hogy telepítésnél lehet e nyelvet választani vagy csak ha itthon veszem meg akkor lesz magyar nyelvű a játék?
2011. szept. 17. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána a hivatalos honlapokon, hogy az adott országban, ahonnan jön, milyen verziót forgalmaznak. Mert előfordul, hogy úgy mint filmeknél is, nem egy országba szállítanak egy kiadást, hanem többe, (pl román és cseh szinkron is van a filmen) és akkor ha közeli kis országból jön, valószínű lesz rajta magyar is, de az a biztos, ha megnézed.

Egyébként mennyire olcsón tud hozni?

Mert:

-Mass Effect: 1000 HUF alatt

-Mass Effect 2: 2000 HUF alatt

-Dragon Age: 4000 HUF alatt

kapható itt Mo-n, ami nem annyira vészes szerintem. (főleg első kettő)


Egyébként gratulálok a játék választásaidhoz, minddel játszottam, és remek játékok.

2011. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Amúgy kb. fele áron hozna mindent :)

2011. szept. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!