Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon furán megy az egerem,...

Nagyon furán megy az egerem, vissza raktam a regit de most nagyon rosszul megy, lehet a masik eger driverje csinalja?

Figyelt kérdés

hasznaltam regen egy egyszeru logitech M-BJ58 usb es optikus egeret......aztan egy jo ideig valtottam egy microsoft usb lezeres optikus egerre de meg untam az allando elem cseret ezert vissza valtottam a regire de ez nem megy ugy mint az elott.....es nagyon belasul neha ugral stb....prorobaltam driver frissitest de nem talalt a gepbe ujabb drivert az irta ki..nem tudom h lehet e hogy a neten keressen ra ujat :(......aztan beirtam a tipust es arra huztam le egy drivert de igy valmit amikor kerestettem talalt valmit es egy ket filet atmasolta a windowsba amikor a driver frissitest csinaltam....de mingig ugyan olyan rossz,,,,,es ezt mas egerrel is scinalja aminek az a regebbi kis kor dugos a vege nem tudom talan PSP vagy ilyesmi a neve annak a vegzodesnek.......es ezzel is ezt csinalja.......

LEHET H A REGI MICROSOFTOS driver csinalja?

elore is koszonom a segitseget


2009. jún. 3. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sem mind1 hogy milyen felületen használod az egeret,üveglapon nem kellene,használj egéralátétet..
2009. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kiprobaltam azt is...de nem szereti nagyon mert mindig elugrik a balfelso sarokba,,,,,,,,,,,es amugy fa asztalon van most ...........de azt nem ertem h idaig ment siman........es most h visza tettem a lezeres utan azota csinalja ezt
2009. jún. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!