Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most ezt miért csinálja?

Most ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Az van hogy ha a Sims 3 ban építeni akarok akkor kiírja hogy az adatok amelyeken dolgozott valószínűleg elvesztek majd pedig kilép. Az eseménynaplóba is bekerül úgy hogy application error tipus:hiba eseményazonosító:1000 és a leírás: Hibás alkalmazás: ts3w.exe, verzió: 0.2.0.164, hibás modul: ts3w.exe, verzió: 0.2.0.164, memóriacím: 0x0001776b.


Hogy tudom ezt megcsinálni? Az eddig kiadott összes kiegészítő rajta van egészen a legújabbig a házikedvencesig. Eddig semmi baja nem volt vásárolni tudok de építeni nem és pedig kéne építenem mert most kezdtem egy teljesen újjat egy üres telekkel.

Esetleg az újratelepítésen kívül vmi más ötlet?


2011. okt. 22. 19:33
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám annyi különbséggel hogy nekem a nezedékekig vannak meg a kiegészítők... és én már próbáltam nagyon sokszor újra telepíteni az egész játékot az alaptól kezdve és előbb vagy utóbb mindig kiírja ezt a hibaüzenetet nem tudom mit csináljak vele:( a videokártyát is már ellenőriztem a monitor beállításokat is mindent, semmi nem jó...:S próbáltam már a netről is letölteni az összes kiegészítőt meg az alapot is és az eredeti cd-vel indítani, arra gondolva hogy netán a eredeti cd van meghibásodva de nem....:S:S:S Légyszi segítsen valaki!!!
2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!