Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Légyszives aki...

Mi lehet ez? Légyszives aki ért hozzá, az segítsen!

Figyelt kérdés
USB-kábellel csatlakoztattam a telómat a géphez, és amikor csatlakoztatva van, akkor az F meghajtón vannak a telóról a cuccaim. Na most, megjelent egy VBScript Encoded Script File, amit nem tudok eltüntetni. Letörlöm, de miután letöröltem, újra megjelenik, és egy csomószor visszajön, és nem tudom letörölni. Az a neve a fájlnak egyébként, hogy I_love_you. A fene tudja mi ez. Lefuttattam egy keresést erre a címre hivatkozva, és csak az F meghajtón található, tehát a telómon van.
2012. febr. 12. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a telefon ROM-ja fertőződött meg ha nem okoz semmi kárt vagy eddig nem történt semmi érdekes akkor szerintem hagyd a francba mert valószínű hogy egy szoftverezéssel eltűnne de a Black Berry-t elég drága szoftverezni
2012. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!