Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen youtube-os zeneletöltők...

Milyen youtube-os zeneletöltők vannak amiket ti is ismertek? Légyszives, valaki segítsen.

Figyelt kérdés

A mai nap már letöltöttem nem tudom mennyit, de sose volt jó. Letöltöttem az Any Audi Convertert. De elég sz.ar a hangzása a zenéknek. Olyan, mintha hanfelvevővel vettem volna fel. A Real Meneger (ha jól írtam) azon meg csak a videót tölti le. De az nekem túl bonyolult is volt, valami egyszerűbb kellene.

Eleinte VDowloaderem volt, de az is besz@ródott. Free Download Meneger-em sem jó.


Most letöltöttem a Save2pc-t de nem jó, mert az MP3-at nem lehet választani, mert nem elérhető formátum...

:@ Nem tudom már azt se ,hogy milyen zeneletöltők vannak mert egyik se jó.


Olyan kéne aminek szép tiszta Mp3-as hangzása van... Van ilyen? Nem tudom miért szüntették meg a VDownloader-t, pedig az annyira jó volt és egyszerű.

Van aki tudna segíteni??:/


Bocsi, hogy hosszú lett köszi, ha elolvastad és válaszolsz rá.


2010. szept. 20. 20:48
 1/6 anonim válasza:

Atube catcher

Ez a legjobb,nekem mindig nagyon jó:)

2010. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

megnézem hátha jó :):D remélem

2010. szept. 20. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a letöltõ mûködik :


*****


így tudod használni :

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*****


Bemásolod a YouTube videó linkjét és átkonvertálja Neked mp3-ba, amit aztán letöltesz és hallgathatod is. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget:)

Működik mindegyik.

Még egyszer köszi :)

2010. szept. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!