Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet direkt megfertőzn...

Hogyan lehet direkt megfertőzni a gépet vírussal úgy hogy "meghaljon"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 07:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem frissítettem. Akkor rakd a mikroba a hdd -t és viheted javítattni. A lassulás meg lehet csak a windows hibaja telepitsd ujra. Nem nagy dolog.
2012. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

na, utánaérdeklődtem...mégsincs ilyen, régen volt pár vírus, ami okozott fizikai kárt, de ma már a processzorok le vannak védve valahogy...ha a hűtést leállítja egy program, túlforrósodik a proci, de egy bizonyos hőmérsékletet ha elér, kikapcsol a gép, tehát nem megy tönkre....

a hdd-t esetleg tönkre lehet tenni valahogy, ha egy vírus bad sectorokat hoz létre, de attól még mondjuk használható lesz a harddisk nagy része

2012. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 zsomkovacs ***** válasza:
Az alaplapi flash BIOS-t át lehet írni, HDD-ben is lehet minimális kárt okozni. De inkább rakd újra a Windowst. Laptopban alkatrészt cserélni elég drága mulatság.
2012. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem értitek! Csak azt szeretném hogy ne tudjam bekapcsolni, tehát lássa apa (aki egyébként nem ért hozzá) hogy szervízre szorul a gép, mert ha azt mondom lassú, akkor az szerinte még jó. Nem tudom újratelepíteni mert nincs telepítőm, és a gépbe nem lehet cd-t tenni. El szoktuk vinni szervízbe ha használhatatlan, évente 1-szer kb. Nem végleg akarom tönkretenni, és nem is akarom hogy a hardver része sérüljön.
2012. febr. 11. 09:45
 15/18 zsomkovacs ***** válasza:
Windowst lehet USB-ről is telepíteni, és le is tudod tölteni. Amúgy meg van valahol egy ntldr fájl, ha azt kitörlöd, nem bootol a Windows.
2012. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
uccsó:az ntldr törléses módszer tetszik :D ki is próbáltam,de csak átneveztem,aztán linuxból meg vissza.de akkor is jó :D
2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hol, vagy hogy keressem azt az ntdl file-t?
2012. szept. 30. 21:11
 18/18 anonim válasza:
szerintem szimplán proci hűtő le és komoly játék közben tuning mellet hűtés nélkül az amd-s kakik elfüstölnek, ha meg inteles akkor egy kondit vagy kettőt megborítani a proci felől és fullon gémelni...
2012. okt. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!