Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Egy idő után nagyon hangos zajt ad ki, de valamikor már, akkor is ha bekapcsolom. Mi romolhatott el?
2012. febr. 5. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen ez a hangos zaj?? kerreg, búg vagy csak szimplán hangos?
2012. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy haldoklik egy ventillátor, de látni és hallani kéne ahhoz, hogy biztosra lehessen venni.
2012. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy alap hangja, és az mintha 10x-esére nőne.
2012. febr. 5. 21:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kerreg, inkább búg.
2012. febr. 5. 21:36
 5/9 A kérdező kommentje:
És amikor hangos lesz, akkor érdemes kikapcsolni rögtön? Vigyem el szervizbe?
2012. febr. 5. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Szar minőségű a házad és ha kicsit felmelegszik a gép akkor jobban hűt gyorsabban forog a venti és ezért a ház már elkezd rezonálni.

2. haldoklik egy venti.

2012. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esélyes hogy a táp egységed ventilátora kezd haldokolni. Ennek több oka van. Vagy túlmelegszik és jobban hűt nagyobb energiával tolja a levegőt.

Vagy tele van porral és erőlködik időnként amikor beakadnak a dolgok.

Vagy az is lehet hogy már csapágyas és ugye időnként nem oda helyeződnek el ahova kéne főleg ha hosszabb időre leállítod és így addig fog búgni hangosabban ameddig helyre nem áll vagy menetközbe akad ki valami és azért.

Én javaslom hogy hallgasd meg hogy pontosan honnan jön a hang, és cseréld ki a ventilátort vagy az egész tápot úgy ahogy van. Vagy ha nem értesz hozzá vidd el szerelőhöz megnézetni, esetleg egy takarítás sem ártana neki mert valószínű hogy bálákban áll benne a dzsuva.

2012. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 hete takarítottam ki a gépet, viszont a táphoz nem nyúltam.
2012. febr. 5. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
a régi gépemmel nekem is ez volt a gond.. most vettem uj gépet minden uj benne és az is azt csinálja...hát ez kész:)
2012. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!