Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha bithorlon a meghívottam...

Ha bithorlon a meghívottam nem tartja be a szabályokat, akkor tényleg engem is törölnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb oldalon így működik, felelősséggel tartozol a meghívottad iránt. Mivel nem kerülhet be akárki, meg kell tartani az oldal színvonalát azzal, hogy nem töltődik fel olyan tagokkal az oldal, akik nem tartják be a szabályozást. Mivel a meghívó felek által jut be egy nem kívánt személy, ezért ő a felelős, és mindkét tagot eltávolítják, vagy elveszik a meghívás lehetőségét, warn-t kap, stb...


Ezért van az, hogy akinek egyszer volt negatív tapasztalata, nem fogja kockáztatni senki kedvéért a pozícióját. Ezért van az, hogy ha valaki meghívót kér, nem fog senki adni, mert ha egy közeli ismerős saját vagy nem saját hibája miatt téged egyszer már büntettek, nincs rá garancia hogy egy vadidegennél ez nem történik meg, és miatta törölnek egy oldalról, mikor te nem csináltál semmit.


Persze lehet mondani, hogy mindig vannak véletlenek, önhibából történő vétségek, sokszor a meghívott sem tehet dolgokról, és amikor őt kidobják akkor téged is, de ezt neked kell a meghíváskor mérlegelni, hogy ilyen esetben is hozzájárulsz egy új tag meghívásához.

2012. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!