Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Acer 5942 G laptopról...

Egy Acer 5942 G laptopról szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy 120-130 körüli árat megér-e,úgy hogy nincs már rá garancia.Tud valaki esetleg tanácsot adni,vagy véleményt mondani a gépről?Hallottam már olyat is,hogy nem túl strapabíróak az erősebb acerek,meg hogy túlmelegszenek.Véleményeket kérnék!
2012. jan. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, ha nincs még semmilyen baja sem kint, sem bent.

Egyébként ez már kifutó gép, nem nagyon árulnak már ilyet.

Túlmelegszenek... Venni kell egy fasza laptophűtőt alá, meg esetleg behővezető pasztázni, amennyi hardware-t csak lehet. Számtech. boltban megoldják 1-3 ezerért, szerintem.

Nem túl strapabíróak... Mit jelent a strapa? Én évekig használtam már-már szó szerint szarrá egy Acer eMachines E620 gépet, de még most sincs baja (igaz, ez gyengébb gép). Na meg melyik az a márka, amire nincs 1 panasz sem?

2012. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


nemtudom mért iylen drága elavult cucok vanak bene

de anyiért lehet megéri amint látod enyi újonan ez pl

2012. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont 130 ért használtan se újonan nem kapsz nagoyn jobbat szóval te döntésed
2012. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát!A strapabíráson az újabbakra gondoltam.Itthon már a 3. Acer laptopunkat nyűjük el,nekünk sincs semmi problémánk vele(a régebbiekkel),de olvastam olyat,hogy az újabb "erőgépei" az Acernek játék közben 95°C-ra is felmelegszenek(iponos forrás szerint).180-190-et meg nem akarok adni egy laptopért igazán,mert egy fél év múlva már úgy leesik az ára,hogy kb. a felét sem éri,ill. 180-190ért már i7-est kapok vagy egy új Dell( [link] valljuk be hogy jobb mint az Acer.Köszi még egyszer válaszaitokat!:)
2012. jan. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!