Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul be a gépem?...

Miért lassul be a gépem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valamiért akadoznak azok a játékok, amik simán futottak, és pl. a Football Manager-ben csillagokkal jelzi a gép teljesítményét, és most fél csillagot ír, ami tegnap még maximumon volt.De a többi játék is akadozik.És amikor kikapcsolom a gépet, amikor a "Leállítás" felirat van, akkor többször is kattog valami a gépben, és csak utánna áll le. Olyan hang, mintha felgyorsulna valami, aztán kattan egyet, és ezt csinálja vagy 5-ször, utána leáll.Már minden létező megoldást kipróbáltam.Csináltam töredezettségmentesítést, ccleanerrel tisztogattam, vírusírtó.Haldoklik a HDD-m?Tegnap még teljesen normálisan működött.Volt már egyébként ilyen kattogás, meg szaggatás a játékoknál, de valamiért elmúlt.Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi okozza ezt.Kérlek segítsetek!
2012. jan. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hdd szarakszik
2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lehet valahogy megjavítani?Egyébként többször is csinálta már ezt de magától elmúlt.Tisztítás segítene?
2012. jan. 23. 13:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 1 éves a lemez ez réginek számít?
2012. jan. 23. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs egy merevlemezen mit tisztitani kivéve ha nem ál rajta alul felül 2unyis kosz,a lényege az bent van légmentesen elzárva és ha már ott bent elpiszkolodik akkor már nemmüködne(szétne szereld othon a merevlemezedet mert akkor eldobhatod)
2012. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!