Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lassul be a gépem?

Mitől lassul be a gépem?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom és akkor elkezd csomó folyamatot megnyitni (feladatkezelőben nézem) és nem tudom melyiket zárhatom be és melyiket nem... Ebben kéne segítség, hogy vajon melyik mit takar, mert iszonyatosan belassítják a gépemet (pedig szerintem viszonylag jó gépem van) Töltöttem fel egy képet a futó folyamatokról: [link]
2010. jún. 17. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
futtatáshoz írd be: msconfig, és az automatikus indítás fülön tudod kiválogatni mi induljon magától
2010. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami 99%-on pörgeti az svchost.exe-et ami nálam 0% jelenleg. Szerintem valami garázdálkodik a gépeden. Próbálkozz a szokásos dolgokkal. Semmi mást nem kell bezárni...

Csak ezt kéne normál állapotba varázsolni. Mondjuk én ilyenkor újrahúzom, nem cicózok, de nekem GHOST van csinálva, így könnyebb...:))

2010. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!