Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul le a gépem pár...

Miért lassul le a gépem pár óra múlva?

Figyelt kérdés
szóval bekapcsolom,minden simán megy,gyors minden,de ha úgy gondolja :D ,akkor elkezd minden lelassulni.sőt...NAGYON lassú minden :S pedig van,h. nem húzok le közben semmit és mégis.Az igaz,h. sok hely volt a gépen,mára már alig van üres hely,de nem szabadna az miatt,mikor az elején jólmegy :S
2009. jún. 17. 23:59
 1/5 anonim válasza:
biztos elfárad
2009. jún. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy használat közben telítődik a memória (RAM). 1-2 programban van olyan hiba, hogy ezt-azt kiír a memóriába és ottfelejti. Memory leak-nek hívják angolul a jelenséget. Gép bekapcsolása után (mikor már a programok is futnak) nézd meg a Task Manager-ben (Processes fülön) hogy melyik program mennyi memóriával gazdálkozik, majd nézd meg a belassulás után is. Talán rájössz ránézésre is hogy melyik a ludas. Viszont ettől függetlenül legjobb minden programból a legfrissebb változatot használni, frissítsd fel amelyiket csak tudod.


Csak példaként nekem egy régebbi Firefox verzió ugyanezt csinálta. Elinduláskor "evett" mondjuk 20-25 Mb-ot 1-2 óra mólva meg már 400-at! Nem is csodálkoztam hogy lassú a gép, mert ő használta az 512 Mb 90%-át és a többi programnak már nemjutott...

2009. jún. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kedves előttem válaszoló! ez a Task Manager engem is érdekelne, ugyanis nálam is gyakran előfordul hogy max 60as CPU használatnál is megáll a "tudomány". Szóval hol lehet ezt a Task Manager/process alkalmazást (vagy mit) megnyitni? Köszönöm!
2009. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tálcán jobb egér > Feladatkezelő > Folyamatok.
2009. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :] megnézem
2009. jún. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!