Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez igaz hogy péntek 13. -án?...

Ez igaz hogy péntek 13. -án? (nem ezoterika)

Figyelt kérdés
azt mondják nekünk a tanárok hogy péntek 13.-án sokk esélyel el kaphassuk a kékhalált ez igaz nekem jó gépem van szerintem azért mondják hogy ne gépezzünk :(
2012. jan. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, mint az egész péntek13 téma...
2012. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régen (huszon x éve) volt egy péntek 13 nevű vírus, ami olyankor támadott. Mivel akkor még a víruskeresők nem voltak olyan jók, úgy védekeztek ellene, hogy olyankor nem kapcsolták be a gépet.


Mivel ezek MS-DOS rendszerek voltak, a mai Windows, Linux, OSX stb. gépeket nem tudják megfertőzni.


TLDR: A tanár baromságot mondott.

2012. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kősszönöm 13fiú vagyok 1 kiccsit kocka de az a fő hogy a gépem biztonságba van nem az hogy rám esik a zongora bár falun lakok XD
2012. jan. 13. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem az hogy rám esik a zongora"

Kicsit sok ilyen filmet néztél nem? :)

2012. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen kb. még az én koromba nem olyan ciki?
2012. jan. 13. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha te ezeket szereted.

Ismerősöm kb 30(fejből nem tudom) és a Spongya Bob meg a Family Guy megy eleget nála.

2012. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, az egész iskola meg mindenki fenn van most facebookon meg szerintem sem az számít hogy milyen korban medig hanem az hogy milyen hatással vannak rá vagy az hogy nem tulságosan függő de már programoztam is és szoktam ilyen mesefilmeket is nézzni és most az anonymousrol nézzek videokat.
2012. jan. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!