Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a freemail? Már...

Miért nem jó a freemail? Már péntek óta nem tudom megnézni az e-mail-eimet. Szimplával sem jön be.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez volt velem is 3 éve... Akkor tértem át a gmail-re. Anyum azóta is freemail-es és kb. 2 havonta nem tud egyik gépről sem belépni 4-5 napig. Miért nem jó? Kerestem annak idején én is, arra jutottam; mert szar. Szolgáltatót kell váltani. Bár ismerek olyan mukit aki szintén free-s, de nem tapasztalt még ilyet. Passz, ahogy érzed.
2011. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tökéletesen (máramennyire a freemail lehet) működik, de csak I. Explorer 8-at használva!

a többi alternatív böngészőben nem.

(vszínű anyagi vonzatavan, fizet az I.Exp. tervezóje az Origo/T-Online... vállalkozásnak!

2011. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.de mégis hogy tudnám megnézni a leveleimet?várok fontosakat is.
2011. febr. 28. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálad lehet valami gond, mert I. Explorert használva, mindkét freemail verzió elérhető, ha nem is valami gyorsan, van úgy hogy a betöltődés kb. 1 perc!
2011. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyum meg csak az iexolorert 8 használja megjelenés óta azelőtt pedig a 7-et és úgyan úgy előjön neki ez a hiba a ház összes gépén.
2011. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.átléptem a g-mailba.eddig jó volt.most meg az nem enged belépni.nem fogadja el a belépési adatokat.ez mitől lehet?
2011. márc. 1. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet szar a billzeteden az egyik gomb ami 1x érintkezik 1x nem.
2011. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!