Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon régi lassú PC-re...

Nagyon régi lassú PC-re milyen operációs rendszert telepítsek?

Figyelt kérdés

Csak internetezésre van használva... Akármilyen op. rendszer jó lenne rá, amitől picit gyorsabb lenne.


64Mb Ram, 38,2 Gb winchester (több adatot nem tudok, mert annyira nem értek hozzá...)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. dec. 26. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64 mb ram...szerintem vegyél bele 1 gigát, mert nagyon kicsi, akkor talán megy rajta a win xp, de így is megpróbálhatod.
2011. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most is az van rajta...
2011. dec. 26. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Win 98-ast próbálj, de az már olyan elavult... Te tudod. Pár ezerből fel tudnád fejleszteni egy sokkal jobb géppé.
2011. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64MB RAM-mal én anno még Win 98-at használtam...de az ma már elég elavult oprendszer. XP-nek minimum 256MB kell, de inkább 512MB ajánlott alap szinten. Nem is csodálom, hogy szenved a rendszer.
2011. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezek elavultak...vagy vegyél ramot, vagy új gépet, bár ha tényleg nem csinálsz semmit csak internetezel, akkor megpróbálhatod valamelyik régebbi windows-t.
2011. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen valamilyen Linuxot.
2011. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valamilyen kisebb linux disztribúció (pl. Puppy Linux)

netezni tökéletes (már amennyire a hardverek engedik), és alig eszik

2011. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha windowst akarsz akkor próbáld meg a Windows 2000-ret kicsit hasonló az xp-hez internetezésre megfelelne
2011. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Xp SP3-mal ilyesmi a gépem nekem nagyon gyors ésördögi vindovsz
2012. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!