Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet Bootolni? (lent)

Hogy lehet Bootolni? (lent)

Figyelt kérdés

Egy másik gépemet akarom telepíteni de annak nem jó az olvasója ezért egy másikat raktam bele,de Bootolni kellene valamit.Amúgy ezt írja:

Boot Failure - Insert BOOT diskette - Press and key when ready.


2011. dec. 19. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

a biosba állítsad be a boot sorrendet úgy hogy elsőnek a cd/dvd röl kérje a bootot :)


[link]

2011. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csacsi2 ***** válasza:
indításkor F11 -el választod ki a boot menüt AMI Bios -nál. Másik van próbágass más F-eket. Vagy ami szerintem gyári megoldás, lépj be a bios (F2)-ba és állítsd be a Boot sorrendet, hogy az legyen elől amit beboot -olsz másodiknak a HDD -t. Viszont szerintem rosszúl megírt lemez okoz ilyet, ha nem boot lemezt készítesz csak simán adatlemezt. Ha már a Bios -ban jársz nézd meg hogy látja -e az olvasót . A rendszer HDD mindíg Primary az író Secondary, ezeket ellenőrizd. Ha nagyon elállítod a Biost, még mindíg nyomhatsz egy reset -et, vagy default .ot.
2011. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért,lehet azért mer nekem Freedom van a gépen,de nem ilyen a bios hanem szürkés és nem ilyen a menü.
2011. dec. 19. 08:50
 4/13 anonim ***** válasza:
? mi van? Freedom ?
2011. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már rá jöttem

xp freedom


A menü bejön?

2011. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csacsi2 ***** válasza:

A bios -nak semmi köze az operációs rendszerhez. Az maga az alaplap, illetve az alaplapon egy memória egység.

készíts egy rendszer diagnosztikát és másold be ide. Ezt Aida64 programmal tudod megcsinálni vagy beírod a futtatásba : msinfo32.exe és leírja milyen géped van, milyen bios.

Működnie -kell F11 -el vagy F2 vel. Mikor elindítod a számítógépet, kiír egy csomó mindent. Pause gombal meg tudod állítani. Ilyenkor kiírja mit kell nyomj hogy bejöjjön a bios! Indítsd újta a gépet és Nyomkodd a megfelelő gombot, azért kell nyomogatni, mert nem tudhatod mikor aktiválja.

2011. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csacsi2 ***** válasza:
Ha végképp nem megy vedd ki a számítógépből az elemet egy jó pár percre és alapra áll a Bios.Így már be kell jöjjön, hogy be tudd állítani.
2011. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.Hálistennek sikerült:)
2011. dec. 19. 10:56
 9/13 anonim válasza:
ÉS HA A HANGKÁRTYÁT AKAROM BOOTOLNI AKKOR MIT CSINÁLJAK? JA ÉS NEM CD-RŐL AKAROM
2011. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jotti
2011. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!