Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem lehet bootolni?

Miért nem lehet bootolni?

Figyelt kérdés
Xp-m van és a Win 7-et akarom feltenni a gépemre, de nem tudok bootolni. Már 2-szer kiírtam gond nélkül a win7-et, a Biosban a boot sorrendet is beállítottam, de mégsem lehet bootolni dvd-ről. Ez mért van, vagy csak én bénázok??
2011. febr. 13. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem támogatja a lemez a SATA winyók bootolását, bát sztem a Win7 biztos támogatja. Ha biztos, hogy jó a boot sorrend a Bioasban, akkor a lemezzel van baj. Ne úgy írd ki, hogy felmásolod a gépre, és kiírod, hanem a képfájlt írd ki, vagy másold át lemezről lemezre.
2011. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy csináltam, h a win7 ISO fájlt be mountoltam a deamon toolsba és a benne lévő fájlokat írtam ki.

Jól csináltam vagy nem??

2011. febr. 13. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

nem. közvetlen a lemezképfájlt kell kiírnod dvd-re hiszen csak így lesz bootolható. pl nero - > lemezképfájl kiírása


burn4free is jó erre a célra

2011. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!! Remélem jó lesz. :)
2011. febr. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!