Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene nekem, aki ismeri a...

Segítene nekem, aki ismeri a Picasa 3-at?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis miben?
2011. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretném a fotóimat ellátni szignóval. Rendben is megy minden, de mire felteszem a fotós oldalra, egyszerűen eltűnik róla. Pedig nem mulasztom el megnyomni az "Alkalmazás" gombot sem. Egyszerűen nem értem, mi történhet, mert másoknál ez nem fordul elő. Tudnál adni valamilyen tippet?
2011. dec. 13. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
A vízjelre gondolsz a szignó alatt? Mert ha igen, akkor előtte a beállításokban tegyél pipát a vizjel hozzáadása opció elé. Aztán ha elkészíted a képet, mentsd el másolatként. Remélem így jó lesz:)
2011. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen vízjelre? Egyről beszélünk? A Picasa 3-ban a képszerkesztőben a harmadik sorban középen ott van az ABC betű és alatt a szó "Szöveg". Nézd meg, miről beszélek és hogyan működik. Szerinted?
2011. dec. 13. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
OK! Nem egyről beszélünk:) Szóval szöveget írsz a képre, alkalmazod, de el is kell a képet menteni. Ha elmented, akkor ott kell, hogy maradjon a szignó:)))
2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szignó ott marad mindaddig, amíg a Picasában van, de amint fel akarom tölteni az oldalra, egyszerűen eltűnik. Egyébkét az még érdekesebb, hogy egy képet sikerült a szignóval együtt feltölteni. Éppen az egyik legszebb fotómmal szenvedek, minden alkalommal eltűnik a szignó. Mi lehet az ok? Megfejthetetlen számomra.
2011. dec. 13. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
De hisz leírtam már! Nem elég az alkalmazást használni. Ha egy képet átszerkesztesz, a szerkesztés csak a Picasában lesz látható. DE! Ha elmented a szerkesztett képet, akkor már a merevlemezen is az a kép lesz látható. Mégegyszer - szerkeszd meg a képet, utána klikkelj a jobb fölső sarokban a Fájl opcióra , ott pedig a mentésre. Bár én mindig a másolat mentése opciót használom, így az eredeti marad. Ugyanis amíg nem mented a képet, addig minden szerkesztés visszavonható. Próbáld csak ki- mondjuk vágj le egy képből, úgy, hogy jól látható legyen a vágás /mármint az eredeti és a vágott kép közti különbség/ aztán csinálj egy jobb klikket a képen, és kattints a keresés a lemezen opcióra. Kinyílik egy ablak, ahol a képet meg tudod tekinteni. De mivel nem mentetted el, az eredeti, vagyis a vágatlan képet fogod látni. Na, ezért kell mindig elmenteni a szerkesztés után. Nem tudom, hogy érthetően fogalmaztam-e? Remélem igen:)) Még valami- egyszerűbb, ha egy képről mielőtt szerkeszteni akarod, először másolatot csinálsz, és azon dolgozol. Ezt a szerkesztés után rögtön mentheted, így az eredeti marad. Sosem tudni mikor lesz rá szükség. Szia:)
2011. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam, köszi!
2011. dec. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!