Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hajtsam végre a Windows...

Hogyan hajtsam végre a Windows rendszer visszaállítását korábbi időpontra?

Figyelt kérdés
Voltam olyan ostoba, hogy kikapcsoltam egy-két napra. Most akkor csak addig tudom visszaállítani,ugye? Az nem elég, sajnos.
2011. dec. 9. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, a rendszerbeállításaid visszatérnek az adott időpontra. Az adataid nem vesznek el, a telepítéseid az utóbbi napokból elveszhetnek.

Ha jó a vírusirtód, akkor talán a következő lenne a legjobb:

Végigszkenneled a gépet, visszakapcsolod a rendszervisszaállítást, és visszaállítási pontot képzel. Ezt minden telepítés után megcsinálod, és akkor nem lesz olyan, hogy a vírusokat is visszaállítod.

2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Azt hiszem kénytelen leszek szakembert hívni, mert memória hiányában, meg informatikai analfabéta lévén, én semmit nem tudok csinálni. Azt is csak nemrég láttam meg(a neten tájékozódás után), hogy csak 260MB memória van a gépben. A lefoglalt meg fölmegy ennek négyszeresére olykor-olykor.

Mégegyszer köszönöm a jószándékot.

2011. dec. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!