Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fent van a win7 hogyan lehet...

Fent van a win7 hogyan lehet így is particionálni?

Figyelt kérdés
Feltettem a win 7 et de márt 1-2 programot feltettem, hogy lehet mégis particionálni?
2011. nov. 30. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a sajátgép-en, kezelés, majd lemezkezelés. Itt próbálkozz. Illetve ez függ attól is, hogy particionálni akarsz vagy partíciót zsugorítani, mert inkább használj partíciókezelőt. Mondjuk rizikós mint minden ilyen művelet, de reméljük, hogy nem lesz semmi baj...
2011. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyuri9 válasza:
Partition Magicet ajánlja elég sok ember,de elég rizikós program szerintem.Csak akkor probáld meg ha nagyon értesz hozzá.Mi egyszer úgy el rejtettünk mindent,hogy alig találtuk meg.De tudok egy fantasztikus módszert rá ha ketté van osztva winchestered.Ketté van osztva?
2011. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!