Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cod mw3-at megéri megvenni?

Cod mw3-at megéri megvenni?

Figyelt kérdés

ps3-ra.

csak barátoméknál játszottam gépen mw2-vel (,az nagyon tetszett).

Ja és nincs egerem ps3-hoz,tehát marad a controller.(egyébként menyivel más ps3-on mint gépen?)

így megéri megvenni (több mint 10 e forintért)?

A multi érdekelne (a single playerröl tudom h sz@r)


2011. dec. 4. 11:48
 1/6 Bazsesz909 ***** válasza:
Először is a single nem sz@r ha még nem is játszottál vele akk meg ne itélkezz előre!!! A multi pedig eddig a legnagyobb cod multi siker nekem eredetibe van meg és csak ajánlani tudom.Am meg ha Black Ops multiztál már akk sem tod még csak megállapítani se hogy milyen az MW3 multija. Am én cod-os vok de ha nem akarod az MW3-mat akk még ott van a BF3 is.
2011. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bazsesz909 ***** válasza:
az meg szóba se jöjjön hogy ps3-ra veszed meg főleg ha multi érdekel már próbáltam x-en is meg ps3-on is azon a multi az egy nagy sz@r. Én gépre ajánlom. Gépen élvezhetőbb amíg ps-en csak pár óráig nem unod meg!!
2011. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és ha veszek hozzá egeret?

pl: http://www.youtube.com/watch?v=WdOkdzQLGP4

akkor nem ugyan olyan mint gépen?


(amúgy nincs még ps3-am,csak gondolkozok valami konzolban)

2011. dec. 4. 14:40
 4/6 Bazsesz909 ***** válasza:
nem. mert az optimalizás már más és multi is más (tudom hogyeddig semelyik cod-nál sem volt ilyen. ezen akadtam ki én is hogy a multinem ugyanaz. am ha te ragaszkodsza ps-hez akk nyugodtan én nem szólok bele... én csak ötletet adtam bocs ha kicsit durva voltam. csak multi más a kettő között am.
2011. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bazsesz909 ***** válasza:

Am ha már konzolon gondolkodsz akk inkább Xbox360-at vegyél


Unokatesómnak az van azon toljuk ott nála. itthon én meg gépen. Az Xbox olcsóbbés ugyanazt tudja mint a ps3. Ez a véleményem és X-et vennék.

2011. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a 0-ról 1 óra alatt megtanultam profi szinten kezelni a controllert nekem ps3-am van de olvasgattam hogy a box az jobb szal szerintem boxot vegyél bár nekem ugye csak a ps3-van de nem tok róla rosszat mondani...
2011. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!